Незначителна облачност 20 °C
Реклама — Зона 3 (728x90)
Рекламите се зареждат само от haskovo.net
- Имам превъзходна памет за лица! - Писна ми вече. Пети път ми го разправяш това вече!
Разни 1,501 прегледа
Следващ →

Още вицове

Сестра в психодиспансера представя новите болни: -Докторе , новият от 5-та стая се мисли за Джак изкормвача. -Сложете му усмирителна риза! -А този от 7-ма стая се мисли за Казанова. -В такъв случай усмирителни гащи! Мьж чака приятелката си, която закьснява и ядосан казва. - Ако до половин час не дойде, чакам още час и ако след два часа я няма на третия си ТРЬГВАМ!!! Джеймс Бонд влиза в бар и си харесва някаква много готина мацка. Дава на сервитьора 10$, с бележка "Вдигни си полата 3 см нагоре и вземи 10$". Сервитьора ги носи и тя си вдига полата. Това се повтаря пак. На третия път момичето си тръгва и оставя бележка за Бонд: "Съжалявам, но не мога да си вдигна полата повече, защото ще ми се види оная работа. С уважение: таен агент Димитров" Единствен, който помни победа на България над Швеция(1966г) е ...Лили Иванова ---- В магазин: - Имате ли касета с победата на България над Швеция по футбол? - Имаме радиозапис... Имало едно време четирима, които се казвали Всеки, Някой, Кой-ли и Никой. Винаги, когато имало някаква важна работа за вършене, Всеки бил сигурен, че Някой ще го направи. Кой-ли би могъл да го направи, ала Никой не го правел. А когато Никой не го правел, Всеки се ядосвал, защото това нали било работа на Всеки. Всеки мислел, че Някой ще го направи, а Никой не разбирал, че няма да стане. Следователно, Всеки обвинявал Някой, когато Никой не правел онова, което Кой-ли би могъл да прави.