Календар
Изпрати ни новина
Регистрация
Вход
20 °C
Реклама — Зона 3 (728x90)
Рекламите се зареждат само от haskovo.net
Хасково
България
Светът
Новини
Последни новини
Пари
Спорт
Автомобили
Любопитно
Лайф
Наука
Технологии
GSM
Музика
Филми
Ъндърграунд
Рубрика „Здраве“
Гейминг
Обяви
Свободно време
Галерия
Видео
Рецепти
Вицове
Снимки на деня
Новият дрескод на червения килим в Кан
Най-запомнящите се визии от Мет Гала 2025
Триумф на голотата: Какво облякоха звездите на наградите „Грами“
Michael Bublé - Home
Adele: NPR Music Tiny Desk Concert
Demi Lovato - Love Controller
Вино с коняк
Греяно вино с ябълков сок
Червено греяно вино
По времето на Крум, мечът остава основно средство за външнополитическа дейност
Прочети още подобни вицове
02.08.2019
24.08.2018
13.04.2018
Видео
Градове
Хасково
Димитровград
Кърджали
Смолян
Асеновград
Първомай
Перник
eTV
Вицове
›
Разни
- Имам превъзходна памет за лица! - Писна ми вече. Пети път ми го разправяш това вече!
Разни
03.10.2017
1,501 прегледа
Следващ →
Още вицове
Сестра в психодиспансера представя новите болни: -Докторе , новият от 5-та стая се мисли за Джак изкормвача. -Сложете му усмирителна риза! -А този от 7-ма стая се мисли за Казанова. -В такъв случай усмирителни гащи!
Мьж чака приятелката си, която закьснява и ядосан казва. - Ако до половин час не дойде, чакам още час и ако след два часа я няма на третия си ТРЬГВАМ!!!
Джеймс Бонд влиза в бар и си харесва някаква много готина мацка. Дава на сервитьора 10$, с бележка "Вдигни си полата 3 см нагоре и вземи 10$". Сервитьора ги носи и тя си вдига полата. Това се повтаря пак. На третия път момичето си тръгва и оставя бележка за Бонд: "Съжалявам, но не мога да си вдигна полата повече, защото ще ми се види оная работа. С уважение: таен агент Димитров"
Единствен, който помни победа на България над Швеция(1966г) е ...Лили Иванова ---- В магазин: - Имате ли касета с победата на България над Швеция по футбол? - Имаме радиозапис...
Имало едно време четирима, които се казвали Всеки, Някой, Кой-ли и Никой. Винаги, когато имало някаква важна работа за вършене, Всеки бил сигурен, че Някой ще го направи. Кой-ли би могъл да го направи, ала Никой не го правел. А когато Никой не го правел, Всеки се ядосвал, защото това нали било работа на Всеки. Всеки мислел, че Някой ще го направи, а Никой не разбирал, че няма да стане. Следователно, Всеки обвинявал Някой, когато Никой не правел онова, което Кой-ли би могъл да прави.