Незначителна облачност 20 °C
Реклама — Зона 3 (728x90)
Рекламите се зареждат само от haskovo.net
Хасково България Светът Обяви Видео eTV
- Марийке, развалям годежът ни! - Но защо, Иванчо? - Видях голото ти тяло на една картина. Безобразие! Да позираш гола... - Никога не съм позирала. Повярвай ми! Художникът я е нарисувал по памет...
Семейни 3,596 прегледа
Следващ →

Още вицове

Ние сме страна на парадоксите - раждаемостта спада, смъртността расте, а жилищата от година на година стават все по-скъпи. На н-тия ден Господ създал Адам и го пуснал да си щъка из райските селения. Минало известно време обаче и на Адам му доскучало да се къпе в мед и мляко, и отишъл при твореца си. Помолил го: - Господи, направи нещо, което да имам за компания, че сам е много скучно, дори и в рая! - Да ти пусна кабелна, интернет, абонамент за порно списания? - попитал Господ. - Не вършат работа, казал Адам. - Искам жена! - Каква да бъде? - попитал Господ. - Да е умна, да е красива, да е добра, да е любвеобилна, да е грижовна, да ме уважава, да е работлива и да не мрънка постоянно - помолил Адам. Господ извадил тефтер, наплюнчил молива и започнал да смята. Като приключил и рекъл: - Ще ти струва 3 ребра, едно ухо, един бъбрек, 3 пръста, 4 зъба.... Адам го прекъснал ужасен: - Господи, виж какво можеш да направиш за едно ребро! Между приятелки: - Моят мъж има отвратителният навик да си ляга в 2 часа сутринта. - И кво прави дотогава? - Чака ме на прозореца да се върна. Срещам един съсед, който работи в БТК. На шега му набирам номера на служебния GSM, като мисля, че вече няма да ми отговори(картата е Мтелска), но телефона му звъни.Питам го: - Защо не си с карта на "Вивател"? - Сигурно за да може да говорим нормално. - Докторе, от близо седмица страдам от безсъние. - И какви по-точно са оплакванията? – Ами, будя се някъде към два - два и половина и не мога да заспя повече. - Хмм... Най-вероятно стресът е причината. С какво се занимавате?...прочети още тук http://cur.lv/cr1k5