Незначителна облачност 20 °C
Реклама — Зона 3 (728x90)
Рекламите се зареждат само от haskovo.net
Обама: Чу ли, избраха ме за президент! Секретаря: Чух. Поздравления, господин президент! Обама: Толкова много работа имам сега...Нищо, събота ще си отпочина... Секретаря: Събота ви е работен ден. Обама: Хммм... А неделя? Секретаря: Също работен. Обама: Излиза, че чак на някой празник ще почивам? Секретарь: На празниците също ще работите. Обама: Защо???! Секретаря: Защото сте негър, господин президент.
Политически 3,951 прегледа
Следващ →

Още вицове

Една мома се задомила в съседно село. Отишла тя да живее при мъжа си. След 4-5 месеца отива на гости при родителите си и баща и я пита: - Е дъще как е-доволна ли си от мъжа си? - Ами тате да ама имам един проблем. - Кажи дъще? - Ами тате, все ме кара да правим анален секс - преди бях като 10 стотинки отзад, а сега съм като 50ст. Баща й и отговорил: - Еее дъще, и ти сега за 40 ст. проблем ще правиш! М-тел ви уведомява, че поради недостиг на телефонни номера вашият става дуплекс. Честито! Срещат се двама програмисти. - Какво си се начумерил? - Имам си проблеми. Май ще ме уволняват - не мога да намеря общ език с шефа... Другият загрижено пита: - А C++ пробва ли? умен просяк казва на тъп богаташ.-ей ти ела тук!-богаташът се хваща и отива.-какво искаш?- пита богаташът.-ако искаш моите дрехи и хотелът който притежавам...?-предлага му просякът-...трябва обаче да ми дадеш половината от парите си!-богаташът се съгласява въпреки че това е лъжа а той не знае. богаташът влиза в хотела преоблечен в дрехите на просякът а просякът бил залепил хубав костюм направен от хартия на своите просешки дрехи и затова богаташът се бил облякъл в дрехите на просякът и щом полицаите в хотела видяли задната част на дрехата на богаташът хубавичко го пребили а после го изхвърлили от хотела .какво не ви ли е смешно на мен много хахахахахахахаха. Една жена се оплаква на лекаря си, че мъжът и вече е съвсем безучастен в леглото. Лекарят и дал шишенце хапчета и казал да слага по едно в питието му преди лягане и всичко ще се оправи. Вечерта жената сложила едно хапче в питието на съпруга си, въпреки че не и се вярвало много, че ще има ефект. Но за първи път от много години тази нощ се любили. На сутринта жената сложила две хапчета в кафето на мъжа си и вечерта била наистина прекрасна. На другия ден тя си казала: "Какво пък толкова да му мисля?!" И изсипала цялото шишенце. След няколко дни лекарят се обадил да провери какво е положението. Синът вдигнал телефона. Лекарят попитал как са, а момчето отговорило: - Мама е мъртва. Сестра ми е бременна. Мен ме боли задникът, а татко е навън в градината и гони кучето...