При доктора идва пациент. Носът му е разбит, а под окото има огромна синина.
Докторът - иронично:
- Вие май сте любител на алкохола?
Пациентът - твърдо:
- Обиждате ме, докторе! Аз съм професионалист!
Обама: Чу ли, избраха ме за президент!
Секретаря: Чух. Поздравления, господин президент!
Обама: Толкова много работа имам сега...Нищо, събота ще си отпочина...
Секретаря: Събота ви е работен ден.
Обама: Хммм... А неделя?
Секретаря: Също работен.
Обама: Излиза, че чак на някой празник ще почивам?
Секретарь: На празниците също ще работите.
Обама: Защо???!
Секретаря: Защото сте негър, господин президент.