Незначителна облачност 20 °C
Реклама — Зона 3 (728x90)
Рекламите се зареждат само от haskovo.net
Един човек страдал от безсъние. Отива при доктор психолог. - Докторе, по цяла нощ не мога да спя. Сънувам, че бутам един влак и сутрин съм като парцал. - От къде до къде го буташ този влак - попитал доктора? - Ами от София до Варна. - Към 00:00 часа къде си по трасето? - Ами в Горна Оряховица. - О.К. Остави го там и лягай да спиш, аз ще го поема и бутам до Варна. Прибрал се човекът спокоен и започнал да си спи всяка нощ след 00:00 часа. Един ден го срещнал един приятел и му се оплакал, че не може да спи тъй като сънува по цяла нощ, че оправя мадами. Приятелят го изслушал пък го пратил при своя доктор. Отишъл той при доктора и му разправя за проблема си, а докторът го пита: - По колко мадами оправяш през нощта? - Ами по 5-6. - О.К. Аз ще взема да оправям три, а останалите три ти ще си ги оправяш, но само да се разберем - аз ще ги оправям до 00:00 часа тъй като след това бутам един влак от Горна Оряховица до Варна.
Други 2,666 прегледа
Следващ →

Още вицове

Как се избира сладолед: 1. Мъжа: — Имате ли сладолед? — Има. — Дайте един. 2. Жена: — Имате ли ванилов сладолед на клечка, с шоколадова глазува, посипана с ядки? — Не. — Ще потърся другаде. 3. Дете: — Имате ли сладолед за 50 стотинки? Малкото неандерталче се прибира в пещерата разплакано. Майка му казва: - Сине, може да имаш 2 по неандерталски, но как може да имаш и 2 по родинознание, като учебника е една страница. Един рибар ловял риба, но му свършила стръвта. Нямало какво да прави и написал на една хартийка "червей", закачил я на кукичката и метнал въдицата. След малко започва да кълве. Вади той въдицата от водата и гледа една дъска закачена на куката с надпис "шаран". Един фермер се прибирал и видял, че къщата му гори. Изтичал при съседите и се обадил в пожарната: - Елате бързо. Тук има пожар! - Добре. Как да стигнем до вас? - Не са ли ви останали от онези червени камиони? Говорят си дядо и внуче: - Дядовото, не трябва да се доверяваш на жените. - Защо бе, дядо? - Ами как може да се довериш на нещо което кърви по 5 дни всеки месец и е още живо?