Календар
Изпрати ни новина
Регистрация
Вход
20 °C
Реклама — Зона 3 (728x90)
Рекламите се зареждат само от haskovo.net
Хасково
България
Светът
Новини
Последни новини
Пари
Спорт
Автомобили
Любопитно
Лайф
Наука
Технологии
GSM
Музика
Филми
Ъндърграунд
Рубрика „Здраве“
Гейминг
Обяви
Свободно време
Галерия
Видео
Рецепти
Вицове
Снимки на деня
Новият дрескод на червения килим в Кан
Най-запомнящите се визии от Мет Гала 2025
Триумф на голотата: Какво облякоха звездите на наградите „Грами“
Michael Bublé - Home
Adele: NPR Music Tiny Desk Concert
Demi Lovato - Love Controller
Вино с коняк
Греяно вино с ябълков сок
Червено греяно вино
Толкова го мързеше, че се събуждаше по-рано за да не прави нищо...
Прочети още подобни вицове
02.08.2019
24.08.2018
13.04.2018
Видео
Градове
Хасково
Димитровград
Кърджали
Смолян
Асеновград
Първомай
Перник
eTV
Вицове
›
Бисери
Усмихни се на света, за да ти се усмихне и той!
Бисери
03.10.2017
2,831 прегледа
Следващ →
Още вицове
Върви си Марийка видимо в лошо настроение. Срещна я Иванчо: -Как си, Марийке? -Зле, Иванчо, много съм разстроена! -Да ти чукна две яйца да се застроиш?
Купува мутра на малкия си син мобилен телефон, и му казва: — Аз отивам по бизнес, ако нещо се случи – веднага ми звънни. И по някое време детето се обажда: — Ало? — Тате, котката се изака… — Сине! Вече си голям, вземи и изчисти сам. Минава време и пак се обажда: — Тате, мама дойде с един батко и се затвориха в спалнята. Аз погледнах през ключалката, баткото си сваляше гащите… Аз няма да чистя и след него!!!
Умиращ мъж към жена си: - Обещай ми нещо, скъпа?! - Какво, любоми мой? - Закълни се, че като умра, няма да се любиш с никой. - А ако не умреш?
Двама чалгаджии чули, че е много модна електронната музика и решили да отидат да видят как е на метрополис. Отишли те пред залата и единия казал: - Няма смисъл да влизаме и двамата да даваме пари - аз ще вляза да разузная, а ти ме изчакай тука, ако е гот, влизаме и двамата. След малко излиза и казва на другия чакарак: - Ужас! Вътре е егати мизерията, тия рейвъри са най-големите голтаци в България - една цигара по трима я пушат!
Една блондинка среща друга на гарата: - извинете, колко е часът? - И 15. - Да, но колко И 15 ? - Ми вече е И 16...