Незначителна облачност 20 °C
Реклама — Зона 3 (728x90)
Рекламите се зареждат само от haskovo.net
Малката Марийка се връща с майка си от родилния дом. - Мамо, леля Пепи ще си има бебе ли? - Да, моето момиче. - Е, къде е бебенцето? - В корема й ,моето момиче. - Хмм, ти ми беше казала да не си смуча мръсните пръсти, защото в корема ще имам глисти. Какво трябва да смуча, за да имам бебенце??
Иванчо и Марийка 1,729 прегледа
Следващ →

Още вицове

Един процесор казва на друг: - Колко са глупави хората! Ние си правим, каквото си искаме, а те блъскат по мониторите. - Защо се разведе с мъжа си? — Отнасяше се с мен като с куче. — В какъв смисъл? — Искаше да съм му вярна. Една математичка отива в универсален магазин и си поръчва метла. - Да Ви я увия ли? - Не, аз паля и излитам веднага - отговорила тя. Като разгледате снимките в профила ми виждате че съм рибар. Искам да ви разкажа за последния си подвиг. Бях на язовир "Искър" и хванах един много, ама много голям шаран.Т олкова голям че като го извадих на брега нивото на язовира спадна с половин метър. После като го снимах само снимката му тежеше пет кила. Супер съм, а? Две семейни двойки са на вечеря. Изведнъж жените отиват в кухнята(нормално....), и мъжете си говорят. Единия казва: -Абе човек, снощи бехме в един страхотен ресторант. Страшна кухня, страшна обстановка, трябва да отидеш. Другия: -Как се казва? -Оооф, ми не помня. Абе я ми подскажи оная дума с М. -"Мястото"? -Не бе...онова цвете с М. -Я го опиши, те са много. -Абе онова красивото, с белите листенца, дето се превръща после в глухарче? -Маргаритка? -Да бее....Мъжа се провиква: МАРГАРИТООО, КЪВ БЕШЕ ОНЯ РЕСТОРАНТ ОТ ВЧЕРА МА?