Незначителна облачност 20 °C
Реклама — Зона 3 (728x90)
Рекламите се зареждат само от haskovo.net
Влиза пингвин в бар. Застава на бара и казва на бармана: - За мен обичайното. - Що не се .....!!!!!! На ден имам по 500 клиента - трябва ли да ги помня всичките?!
Животни 5,858 прегледа
Следващ →

Още вицове

Жена се прибрала вкъщи след командировка. Много скоро започнал и скандалът: - Нещастник, боклук, изневерявал си ми! Съпругът, адски учуден, попитал: - Но, скъпа, какво те кара да си мислиш това? Да не би да си видяла червило някъде или пък женски косми? - Не, но ще ми обясниш ли какви са тези ц*ци, отбелязани на матрака от мемори пяна? Червената шапчица срещнала Вълка. Той и казал: — Червена шапчице, сваляй гащичките! — Ха ха, Вълчо, да не мислиш, че ще ти станат?! - Нещо ми се струва жилаво месото... - Готвих го точно по рецептата. Там пишеше: килограм месо се вари час. Аз взех половинка и го варих половин час. Говорят си французин, американец и българин. Французинът казва: - Аз обичам, когато вървиме с жена ми и аз съм я прегърнал, да мога да си сложа ръката на кръста, ама не ръката ми да е толкова дълга а талията и да е толкова малка. Англичанинът казал: - Аз обичам когато моята приятелка язди кон краката и да опират в земята, ама не коня да е толкова късокрак, а краката на жена ми да са толкова дълги. А българинът казал: - Аз обичам когато излизам за работа да плесна жена ми по задника и като се върна той още да се тресе, но не задника й да е толкова голям, а толкова да е работното ми време. Влизат в един бар американец, германец и руснак. - Вървете по дяволите! - веднага извикал барманът.