Незначителна облачност 20 °C
Реклама — Зона 3 (728x90)
Рекламите се зареждат само от haskovo.net
Първи път! Тя: Ще започваме ли? Сигурен ли си, че можеш. Той: Хайде стига де. Отпусни се само, не е кой знае какво. Тя: Абе не е, ама... Той: Е к`во ся, да не кажеш, че те е страх! Е`м искаш е`м... Тя: Бе страх ме е! Глупости! Айде вади там и почвай! Той: Ето с това сега и леко бодвам... Тя: Как леко бе! Я чакай малко, чакай, дръпни се! Искам рязко и бързо. Иначе само боли и нищо не правиш. Хващай сега! Той: Хубаво айде. Много ти знае главата. Готова ли си? Тя: От барем 15 минути. Даже вече изсъхна... айде! Той: Хоп! Ох, ох... чакай, чакай. Боли ли много? Стана ли? Тя: Охх... леле! Дръпни се бе, некадърник. Их начиии... А, май станало. Той: Ма болеше ли те? Тя: Е, малко... ама е супер, ето кръв има... Ма другия път не ми се засилвай от два метра! Той: Хубаво де, ся... не съм го правил преди. Важното е, че стана без много болка. Репликите са между студенти медици по време на упражнение по биология - "Определяне на кръвни групи"
Студентски 3,445 прегледа
Следващ →

Още вицове

Как им викат на "Тройната коалиция"? - "Тройка по никое време". - Маце, хайде да те черпя едно мартини. - Имам си приятел, зарежи! - Имаш си приятел? А пък аз имам апартамент, вила, кола и куп пари!..Ама защо плачеш? - Точно се разделих с приятеля си. Пристига писмо в Министерството на здравеопазването: "Здравейте, милички! Нашият дядо имаше бъбречна криза, така че ние повикахме линейка. Дойде лекар, пиян като талпа. Стъпи на котката, падна върху кучето, изпи ни алкохола, прасна се в дивана, прибра инструментите си в чантата на майка ми, взе да прави физиономии в огледалото, изпонапсува ни всичките и си тръгна. А дядо се разсмя толкова здраво, че всичко му мина. Благодаря ви за нашите лекари!" Днес разглеждах какво имам на компютъра си - оказва се, че от целия софтуер само BIOS-а ми е лицензен! Днес е Световен ден на прегръдката, а също така и Бабинден. Извод - намерете си баба, която да прегърнете.