Незначителна облачност 20 °C
Реклама — Зона 3 (728x90)
Рекламите се зареждат само от haskovo.net
Учителят пита Иванчо, да каже няколко съгласни. Иванчо отговаря: - Въ, гъ, зъ... - Иванчо, голям мръсник си! Кажи една съгласна! - Марийка, Господине! - Това не е съгласна, Иванчо! - А-а-а, съгласна съм, съгласна съм, Господин учителю! - обадила се Марийка...
Иванчо и Марийка 3,484 прегледа
Следващ →

Още вицове

В цирка дресьорът на лъвове демонстрира най-опасния номер: Приближава се до един от лъвовете, удря го по главата и лъвът отваря уста. Мъжът си поставя оная работа в устата на лъва, поседява така няколко секунди, след което си го прибира. Бурни овации. Конферансието обявява: - Има ли доброволци от публиката - смелчаци, готови да повторят този страховит риск??? От залата се чува глас: - Аз, ама няма да ме удряш по главата!... Какво пише на надгробната плоча на една блондинка? "За първи път си ляга сама" Мъж минава покрай един бар и вижда табела на вратата: "Безплатна бира! Безплатна бира за този, който мине теста!" Мъжът се заинтригувал, влязъл в бара и попитал бармана за изпитанието. - Ами, първо трябва да изпиете един галон текила на екс. След това отзад има един алигатор с болен зъб. Трябва да извадите зъба с голи ръце. И накрая в една от стаите горе има една жена, която никога не е изпитвала оргазъм. Трябва да оправите и този проблем. - Е - казал мъжът със съжаление - Колкото и да обичам безплатната бира, трябва да съм луд, за да изпия цял галон текила, да не говорим за нататък. След няколко питиета обаче изфъфлил: - Къде е текилата? Грабнал галона с две ръце и го пресушил на един дъх. Очите му засълзили, дишането му се учестило. После се замъкнал зад бара и останалите посетители чули ужасяващи животински крясъци и рев, а после тишина. Мъжът се върнал в бара с разкъсана риза и кървящи рани. - А сега - казал той - къде е жената с болния зъб? Пътуват Поручк Ржевски, Наташа Ростова и Пиер Безухов в карета от Москва за Санкт Петербург. Наташа говори на Пиер: - Ах, струва ми се, че с единия крак съм още в Москва, а с другия вече съм в Санкт Петербург. Пиер се опитва да остроумничи и казва: - Ех, как бих искал сега да съм някъде между Москва и Санкт Петербург, например - в Бологое. В този момент задрямвалият поручик Ржевски се събужда и се намесва: - Господа, бил съм в Бологое, да знаете, дупка страшна е. Стига сте плашили хората с края на света! Това не е толкова страшно. По-добре изплашете всички с края на Интернет и ще видите какво е паника!