Незначителна облачност 20 °C
Реклама — Зона 3 (728x90)
Рекламите се зареждат само от haskovo.net
Две съседки си говорят: - Моят мъж още е в кръчмата! - Срамота! Да взима пример от моя - още преди два часа го донесоха.
Семейни 3,089 прегледа
Следващ →

Още вицове

Решил Иля Муромец да убие Кашчей Безсмъртни. Отишъл пред пещерата му, извадил меча си и започнал да вика: - Излез, Кашчей, излез, страхливецо, излез, задник такъв, нещастно влечуго, гущер, нищожество! Викал, викал, но Кашчей не се появил и Иля си тръгнал. След малко Кашчей излязъл от пещерата, и, бършейки потта от челото си, казал: - Може да съм всякакъв, обаче съм жив! В детската градина всички деца заспaли на обяд, само Иванчо не спи.Госпожата го пита: - Иванчо, защо не спиш? - Ами, Госпожо, аз у нас като си лягам и заспивам с мама, слагам си пръстчето в нейното пъпче и заспивам. -Ами, добре Иванчо, ако ти дам да си сложиш пръстчето в моето пъпче ще заспиш ли? -Оо, да ще заспя веднага, Госпожо! Така и станало...След малко Госпожата се обръща към Иванчо: - Иванчо, ама това не ми е пъпчето!!! - Ааа, Госпожо, ми това не ми е пръстчето! Пиян се вози в автобус. По едно време му става зле от друсането и той възпитано предупреждава: - Пазете се, лошо ми е!!!! Хората почват да го успокояват и да му обясняват, че тия работи в автобуса не се вършат - ей я спирката къде е...... Пияницата се съгласява: - Добре ще броя до 48 и чак тогава.... Хората се успокояват - спирката е наистина близичко. А пияницата: - 6x8 = 48... Един мъж все не можел да задоволи жена си, когато правят секс. Тя все повтаряла: - Още, още... Отишъл да се посъветва с лекаря. Обяснил положението и докторът казал: - Не се притеснявай, скачаш отгоре и я почваш! Послушал съвета на доктора, скочил й отгоре, но тя пак повтаряла: - Още, още... - Ей, мамка ти, чакай да си извадя крака... В далечното минало маите са правили жертвоприношения, за да умилостивяват боговете. Нашето правителство приложи същият метод и направи масово жертвоприношение, като не даде коледни добавки на пенсионерите. Така Дянков спаси земята...