Незначителна облачност 20 °C
Реклама — Зона 3 (728x90)
Рекламите се зареждат само от haskovo.net
Хасково България Светът Обяви Видео eTV
- Какво правят чукчите, когато е студено? - Слагат една свещ в центъра на палатката и се нареждат в кръг около нея. - А какво правят, когато стане още по-студено? - Запалват свещта.
Чукчи 7,066 прегледа
Следващ →

Още вицове

Мениджър се прибира от работа в много лошо настроение. Жена му го пита: - Някакви неприятности?! - Да, служителят, на който си изкарвам целия яд, днес не дойде на работа. Човек е онова, което му остава след като е изпил всичко. Учителя пита учениците: - Колко е 7x7? Кажи, Иванчо. - Тук не се чува, господине. - Колко е 7x7? - Тук не се чува, господине. - Лъжеш. Я да си сменим местата тогава?! Разменят си местата, Иванчо отива на мястото на учителя и пита: - Господин Петров, кога ще спрете да ходите при майка ми? - Я, верно, че не се чувало тука! Клиент в ресторанта: - Имам муха в супата! - За лев и двадесет пиле ли очаквате? В час. Учителката пита: -Деца, кажете ми какви лекарства знаете? Марийка: -Аспирин! Виолетка: -Панадол! Пенка: -Амидофен! Иванчо: -Виагра! -Добре Иванчо, знаеш ли за какво се използва това лекарство? -Против диария! -Е как, от къде знаеш? -Ами, няколко вечери вече, мама дава на тате преди да си легнат виагра и му казва: -Айде бе, кога ще се втвърди това гомно!