Незначителна облачност 20 °C
Реклама — Зона 3 (728x90)
Рекламите се зареждат само от haskovo.net
В лудницата лудите се хванали през кръста, обикалят на горе-на долу и викат: - Пуф-паф, пуф-паф… Идва главния доктор и вика на началника на отделението: - Абе, не ти ли пречи тоя шум? - Шума не, ама само дето пушека е много.
Луди 4,010 прегледа
Следващ →

Още вицове

Блондинка, брюнетка и червенокоса са в пети клас. Коя е с най-голям бюст? - Разбира се, че блондинката - тя е на 18 години. "Господи, ако ти си направил така, че да не мога повече, то направи така, че и да не искам!" Манго, Айше и малкото цигане ходели по улицата и както си се размотавали... изведнъж цигането се спънало и паднало в една гъста и сочна кал... тогава Манго се обърнал към жена си с въпроса: - Жена.. че го къпеме ли т`ва, или че пра`им ново ?! - Докторе, успя ли моята операция? - Скъпо чадо, аз не съм доктор, а Свети Петър. Яхнал Крали Марко коня си шарколия и тръгнал през гората. Но що да види: дърветата изкоренени, клоните изпочупени… Свило му се сърцето на Крали Марко и си помислил: — Бреее, тук трябва да е вилнял някой голям юнак – и от мене по-голям… Вървял нататък, стигнал до една поляна: тревата изпотъпкана, цветята смачкани… Свило му се сърцето на Крали Марко и си помислил: — Бреее, тук трябва да е вилнял някой голям юнак – и от мене по-голям… Върви нататък, гледа Баба Яга: косата ѝ оскубана, зъбите ѝ избити, лежи и примира. Навел се Крали Марко над нея и я пита: — Кажи, бабо, кой е тоя голям юнак, дето е вилнял в гората? Баба Яга отворила насинените си очи, познала Марко Кралевича и му продумала със сетни сили: — Жив да си ми, баби, я колко си ми хубав, когато си трезвен…