Незначителна облачност 20 °C
Реклама — Зона 3 (728x90)
Рекламите се зареждат само от haskovo.net
Хасково България Светът Обяви Видео eTV
Един луд в психиатрията по цял ден стоял до някаква малка дупка в стената и гледал през нея. По някое време един доктор решил да провери, казал му да се отмести и погледнал и той. - Ама тук няма нищо! - казал докторът. - Е, ти сега дойде и искаш да има, аз вече три години гледам и още нищо не съм видял…
Луди 3,149 прегледа
Следващ →

Още вицове

- Къде си тръгнал с този пожарогасител? - Ще се качвам на влак..на БДЖ... Три часа през нощта. Мъж и жена спят. Изведнъж се звъни на вратата. Мъжът, псувайки, отива да отвори. На прага стои мъж, очевидно пийнал: - Приятел, ела, моля ти се, долу да ме бутнеш. - Абе, човек, ти полудя ли! Три часа през нощта е! Ходи помоли някой друг. Връща се мъжът в леглото и жена му го пита: - Кой беше? - Някакъв идиот, искаше да го бутна. - И ти какво направи? - Пратих го на майната му! - Звяр! Говедо! Помниш ли на нас как ни изгасна колата в големия дъжд и едно момче цял час ни бута? Толкова ли не можеш да помогнеш на човека! Мъжът пак се разпсувал, станал от леглото и се облякъл. Слиза на двора, а там пълна тъма. Вика: - Ей, приятел! Къде си?! От тъмнината: - Тук съм! Ела тук! - Къде тук? - Тука бе, на люлките! Обява в НОЩЕН ТРУД Продавам риж,тлъст котарак,който откакто гледа Вип брадър, започна да реагира на името Азис и любимото му занимание, е да се чеше по задника. - Неврозата на Вашата жена не представлява опасност. С тази невроза може да си живее дълго. - Докторе, а аз? Веднъж на Бойко Борисов му дошла идеята да продава потта си като напитка, можете да я намерите в магазините под името ред бул.