Календар
Изпрати ни новина
Регистрация
Вход
20 °C
Реклама — Зона 3 (728x90)
Рекламите се зареждат само от haskovo.net
Хасково
България
Светът
Новини
Последни новини
Пари
Спорт
Автомобили
Любопитно
Лайф
Наука
Технологии
GSM
Музика
Филми
Ъндърграунд
Рубрика „Здраве“
Гейминг
Обяви
Свободно време
Галерия
Видео
Рецепти
Вицове
Снимки на деня
Новият дрескод на червения килим в Кан
Най-запомнящите се визии от Мет Гала 2025
Триумф на голотата: Какво облякоха звездите на наградите „Грами“
Michael Bublé - Home
Adele: NPR Music Tiny Desk Concert
Demi Lovato - Love Controller
Вино с коняк
Греяно вино с ябълков сок
Червено греяно вино
Бог дал на мъжете мозък и пенис, но кръвта е само толкова, че по едно и също време може да се използва само единият орган.
Прочети още подобни вицове
02.08.2019
24.08.2018
13.04.2018
Видео
Градове
Хасково
Димитровград
Кърджали
Смолян
Асеновград
Първомай
Перник
eTV
Вицове
›
Монаси
Двама католици си говорят пред църквата: - Ти защо все се караш със жена ти преди два идеш на църква? - Защото ходя да се изповядвам. И, нали имам слаба памет и все забравям, се скарвам със жената и тя веднага ми напомня всичките ми грехове.
Монаси
03.10.2017
6,107 прегледа
Следващ →
Още вицове
Щирлиц премина границата незабелязан от никого....За това той научи от сутрешния вестник.
Канибали залавят трима корабокрушенци. Вождът казва: - Всеки от вас да ми каже от къде е. Ако съм чувал това място, ще го оставя жив, ако не - изяждаме го. Пристъпва първият: - Аз съм от САЩ. Най-великата демокрация, най-силната икономика, при нас са Статуята на свободата, Силициевата долина, Холивуд и МакДоналдс... - Въобще не съм ви чувал! В казана! Излиза втория: - Аз съм от Русия. Ние сме най-голямата държава на света. Имаме изключително много природни богатства, това нефт, алуминий, природен газ, въглища... велики писатели - Толстой, Достоевски, Пушкин... - И вас не съм ви чувал! В казана! Напред пристъпва третия човечец:...прочети още http://adf.ly/q9pEb
Баща отива в детската градина, да прибере сина си. - Кой е вашият? - пита учителката. - Има ли значение, нали утре ще го върна.
Жена влиза при доктор: - Докторе, фригидна съм. - А, така ли! Я да проверя... Е, как беше? - Ми, слаба работа... - Я да извикам Пешо. Пешо-о-о! - Е? Как е? - Ами... - О, ама ти наистина си за доктор! - Защо? Вие не сте ли?!? - А-а-а, не. Ние тук мажем...
Една блондинка си вървяла по улицата и ненадейно паднала в една шахта. При излизането си казала: - Ех, хубаво че нямаше капак, защото нямаше да мога да изляза!