Незначителна облачност 20 °C
Реклама — Зона 3 (728x90)
Рекламите се зареждат само от haskovo.net
Двама католици си говорят пред църквата: - Ти защо все се караш със жена ти преди два идеш на църква? - Защото ходя да се изповядвам. И, нали имам слаба памет и все забравям, се скарвам със жената и тя веднага ми напомня всичките ми грехове.
Монаси 6,107 прегледа
Следващ →

Още вицове

Щирлиц премина границата незабелязан от никого....За това той научи от сутрешния вестник. Канибали залавят трима корабокрушенци. Вождът казва: - Всеки от вас да ми каже от къде е. Ако съм чувал това място, ще го оставя жив, ако не - изяждаме го. Пристъпва първият: - Аз съм от САЩ. Най-великата демокрация, най-силната икономика, при нас са Статуята на свободата, Силициевата долина, Холивуд и МакДоналдс... - Въобще не съм ви чувал! В казана! Излиза втория: - Аз съм от Русия. Ние сме най-голямата държава на света. Имаме изключително много природни богатства, това нефт, алуминий, природен газ, въглища... велики писатели - Толстой, Достоевски, Пушкин... - И вас не съм ви чувал! В казана! Напред пристъпва третия човечец:...прочети още http://adf.ly/q9pEb Баща отива в детската градина, да прибере сина си. - Кой е вашият? - пита учителката. - Има ли значение, нали утре ще го върна. Жена влиза при доктор: - Докторе, фригидна съм. - А, така ли! Я да проверя... Е, как беше? - Ми, слаба работа... - Я да извикам Пешо. Пешо-о-о! - Е? Как е? - Ами... - О, ама ти наистина си за доктор! - Защо? Вие не сте ли?!? - А-а-а, не. Ние тук мажем... Една блондинка си вървяла по улицата и ненадейно паднала в една шахта. При излизането си казала: - Ех, хубаво че нямаше капак, защото нямаше да мога да изляза!