Баба Пена и баба Мария си говорят:
- мммм Пииеенноо ти знаииш ли че туй сиекса било ВИЕТЪР раота маааа ... ??
Пена отговорила:
- То виетър виетър ама ие по друууоо да та полъхниее малко ВИЕТЪРРАА.....!!!
МВР е предложило въвеждане на нов знак по улиците, наречен "жокер". Знакът "жокер" ще се тълкува като произволен друг знак по желание на служителите на КАТ, според ситуацията.