Незначителна облачност 20 °C
Реклама — Зона 3 (728x90)
Рекламите се зареждат само от haskovo.net
В химически завод избухнал пожар. Директорът на завода звъни в пожарната и моли да спасят сейфа със секретните документи. Там естествено никой не си мърда пръста. Директорът обещава 100 000 долара. Казват му, да си гледа работата. Обещава 200 000 долара, пожарникарите се съгласяват. След няколко минути директорът вижда една пожарна кола, която се носи с висока скорост. Колата минава направо през затворената врата на завода, пробива стената и се оказва в самия епицентър на пожара. От нея изскачат пожарникари и бързо се справят с огъня. Директорът започва да им благодари… Накрая ги пита, какво ще правят с толкова много пари… - Първото, което ще направим, когато получим наградата е да оправим спирачките на тая шибана пожарна кола…
Полицаи 5,113 прегледа
Следващ →

Още вицове

- Как така стана, че започна да се разбирате с шефа? - Ами откакто видя, че любимият ми сайт е www.whackyourboss.com линк нямаме проблем с общуването. Заека и вълкът влизат във един бар и заека поръчва: - Една водка за мен и една кола за вълка. - Добре - отговорил бармана. На следващия ден заека пак поръчва: - Две водки за мен и две коли за вълка. Но този път вълкът се обидил и причакал заека извън бара и го пребил. На по-следващия ден заека отново поръчва: - Три водки за мен и една кола за вълка. Барманът учуден пита: - Е защо така бе зайо? - Защото вълкът като се напие не знае какво върши. На една баба и дошли гости , приятели на сина и . Яли , пили и свършили всичко . Бабата попитала сина си : -Сине , няма какво да пият повече , какво да правим ? -Мамо , сипи им малко оцет , те ще се откажат и ще си тръгнат ! Бабата сипала оцет . Единият от гостите след няколко чашки казал на другия: - Абе това е оцет ! , а вторият отговорил : -Не бой са , в една къща повече от един литър оцет няма . Те пак ще ни сипят вино .. И така продължила вечерта . Шерлок Холмс се събужда сутринта, отива в кухнята и заварва там доктор Уотсън. Поглежда го изпитателно и казва: - Уотсън, пак си гледал порно цяла нощ. - А как се досетихте, Холмс? - Първо: Очите ви са зачервени. - Правилно, а второ? - А второ, друго освен порно нямам. - Келнер! Нещо в супата ми плува! - Разберете, това е супа! Там винаги нещо плува. - Да, но то плува кроул и прави вълнички!