Календар
Изпрати ни новина
Регистрация
Вход
20 °C
Реклама — Зона 3 (728x90)
Рекламите се зареждат само от haskovo.net
Хасково
България
Светът
Новини
Последни новини
Пари
Спорт
Автомобили
Любопитно
Лайф
Наука
Технологии
GSM
Музика
Филми
Ъндърграунд
Рубрика „Здраве“
Гейминг
Обяви
Свободно време
Галерия
Видео
Рецепти
Вицове
Снимки на деня
Новият дрескод на червения килим в Кан
Най-запомнящите се визии от Мет Гала 2025
Триумф на голотата: Какво облякоха звездите на наградите „Грами“
Michael Bublé - Home
Adele: NPR Music Tiny Desk Concert
Demi Lovato - Love Controller
Вино с коняк
Греяно вино с ябълков сок
Червено греяно вино
Обява: "Ебач-експерт по оплождането съм. За 5 лева правя мъжко. Ако не стане - връщам парите."
Прочети още подобни вицове
02.08.2019
24.08.2018
13.04.2018
Видео
Градове
Хасково
Димитровград
Кърджали
Смолян
Асеновград
Първомай
Перник
eTV
Вицове
›
Младоженци
Свекърва към бъдещата си снаха: - Ох, дъще, много хубаво, че се обичате харесвате, че ще се вземете! Ех, дано да си и честна! - Ох, мамо, дано, дано, ама надали…
Младоженци
03.10.2017
2,721 прегледа
Следващ →
Още вицове
Нашишкавял споделя пред приятел, че е притеснен от теглото си. Аверът му предлага да го заведе при диетолог. Отиват, диетологът го мери, тегли и заключава: - Ръстът ви не съответства на теглото. Шишкавият се обръща победоносно към своя приятел: - Видя ли, бе, нисък съм, но не и дебел.
Трима наркомани решили да обират банка. Единият бил на марихуана, вторият бил на кокаин, а третият - на хероин. Събрали се да обсъдят плана. Хероинистът бавно казал: - Значи, копелета, довечера чакаме да се стъмни, намираме прозорчето на мазето, много тихо пропълзяваме и обираме банката. Този на кокаим вика разпалено: - Не бе! Какви са тия тихи работи! Влизаме посред бял ден с картечници и пистолети! Всички на земята! Стрелба в тавана и... обираме банката! Обажда се пушача на марихуана: - Абе, братоци, не може ли да го оставим за друг път, а?
Две блондинки се возили на моторница. По едно време моторът спрял и те се удавили... Защо? Ами слезнали да бутат.
Уважаеми Президент Буш! Осама Бин Ладен се намира в дома на моята тъща(член на талибанска групировка от 1996г.). Водя с нея ожесточени битки от деня на сватбата. Моля, за подкрепа чрез въздушни бомбардировки!
Има хора, които ни отвращават въпреки достойнствата си, и други, които ни харесват с недостатъците си. Франсоа дьо Ларошфуко