Незначителна облачност 20 °C
Реклама — Зона 3 (728x90)
Рекламите се зареждат само от haskovo.net
- Приеми искрените ми поздравления, сине! И запомни - днес е най-щастливият ден в живота ти. - Ама тате, сватбата е утре. - Именно.
Младоженци 2,648 прегледа
Следващ →

Още вицове

Отидох за лекарства в аптеката и се шокирах от цените. Реших, че е по-евтино да умра! По пътя, разгледнах цените на погребалните услуги в ритуалната зала и се реших... обратно в аптеката! Днес министър Цветанов призова никой да не се сърди на президента - все пак от него нищо не зависи. Мъж се прибира много късно. На сутринта жена му го пита: - Къде беше снощи? - Не е вярно, кой ти каза. Децата в училище пишат съчинение на тема „Зима е“. Учителката кара Иванчо да прочете на глас съчинението си. Той започва: „Зима е. Всичко е покрито със сняг. Реката е замръзнала. На леда се ебат два вълка.“ — Леле, Иванчо – прекъсва го учителката – ама че неудобно! — Разбира се, че е неудобно. – отговаря Иванчо. – Лапите им се плъзгат. Лекарят пита един пациент как се чувства след операцията. - Като че са ме ударили с нещо тежко по главата. - Съжалявам, точно за вас упойката свърши.