Незначителна облачност 20 °C
Реклама — Зона 3 (728x90)
Рекламите се зареждат само от haskovo.net
Разговарят хирурзи: - Чу ли, как не му е провървяло на нашия завеждащ отделение? - Още не. Да не би най-сетне да са го уволнили за бездарност? - Не, счупил си е крака. - Е, това действително е лош късмет! И сега с какво ще прави операции?
Лекари 3,801 прегледа
Следващ →

Още вицове

- Как може да оцелееш в самолетна катастрофа? — Като влезеш в черната кутия. - Изгубих си кучето, оплаква се една възрастна дама на приятелката си. - Ами, пусни обява, съветва я другата. - Няма смисъл, то не може да чете! Шеф(Ш) в работно време пише по скайпа на секретарката(С): Ш: Хващам твоята тънка талия... С: Ъ-ъ-ъ...Господин Бончев, какво става? Ш: Обръщам те с гръб... С:... Ш: Бавно минават ръцете ми към раменете ти... Ш: Навеждам те... Ш: На задна... Ш: И казвам... Ш: МАМКА ТИ! КЪДЕ СА ОТЧЕТИТЕ????? Няколко приятели си говорят как биха се отървали от тъщите си . Единият казва : - Ще купя отрова, всеки ден по малко, по малко в кафето ... докато умре. Другият : - Аз пък ще й подаря нова кола . Обаче ще й повредя спирачките . Тя ще се качи да се повози, ще настъпи газта, няма да може да спре и ще се разбие някъде. Третият : - Аз пък ще купя десет опаковки аналгин. - Защо? - Ще ги изсипя всичките в тигана и ще ги разбъркам докато се стопят. - Ама за какво? - Ще ги излея в голяма форма и ще направя от тях едно огромно хапче аналгин. - И какво? - Ще влезе тъщата в кухнята, ще го види на масата, ще каже - я, какво голямо хапче аналгин ... - Е, и? - А аз в това време отзад с брадвата по главата ... Решила мравката да оправи слона, издебнала го изотзад и му се качила. Почнала тя да го шиба с все сили. Изведнъж кокосов орех паднал върху главата на слона: - О-ооооох! Мравката: - Ох ли! Ще те скъсам!