Незначителна облачност 20 °C
Реклама — Зона 3 (728x90)
Рекламите се зареждат само от haskovo.net
В лекарския кабинет звъни телефона, лекарят вдига слушалката и насреща му разтревожена жена: - Докторе, детето ми изяде 41 сладоледа и има 41 градуса температура. При което лекарят пита учуден: - Под нулата ли госпожо?
Лекари 4,062 прегледа
Следващ →

Още вицове

- Миче, правиш от мухата слон! - Да, вълшебница съм аз! Защо жените понякога симулират оргазъм? Защото си мислят, че на мъжете им пука :)) Летци минават годишна медицинска комисия. Влиза един летец в кабинета. съблича се, а целия му гръб в мазоли. - Какво ви е? - пита докторът. - На гърба ли...Аз съм в транспортната авиация. Налага се да помагаме при товаренето и разтоварването на самолета. - Добре...годен. Влиза друг летец, съблича се, а на задника му голям мазол. - Какво ви е? - Аз съм в гражданската авиация. Постоянно съм в креслото, не ставам, и затова. - Добре...годен. Влиза трети, военен летец изтребител, съблича се, а на гърдите му голяма синина. - Какво ви е? - пита докторът. Не разбирам. Преди вас имаше летци от транспортната и гражданската авиация, те имаха... Пилотът прекъсва доктора: - Те ли са летци??! Аз съм летец!!!( и се удря с юмрук по гърдите) Затвор. Нов затворник. Унил. Съквартирантът го успокоява: - Няма страшно! Тук е много забавно - няма да усетиш как ще мине времето... Всеки ден е тематичен. Ето например в понеделник играем футбол. Обичаш ли да риташ топка? - Не. Аз не съм по спорта... - Хм. Е поне вторникът ще ти хареса, сигурен съм. Тогава играем карти - белот, покер, сварка, бридж-белот, сантасе, канаста, вист, каквото се сетиш... Обичаш ли карти? - Не. Аз карти не играя по принцип... В сряда какво е? - Хмм. В сряда има секс. Ти какво предпочиташ - секс със жена или секс с мъж? - С жена! - Ееее, кофти! Значи и срядата няма да ти хареса... Бисери по телефона:- Госпожо, държа го! Вече два часа го стискам и не мога да го вкарам (ваучера).