Календар
Изпрати ни новина
Регистрация
Вход
20 °C
Реклама — Зона 3 (728x90)
Рекламите се зареждат само от haskovo.net
Хасково
България
Светът
Новини
Последни новини
Пари
Спорт
Автомобили
Любопитно
Лайф
Наука
Технологии
GSM
Музика
Филми
Ъндърграунд
Рубрика „Здраве“
Гейминг
Обяви
Свободно време
Галерия
Видео
Рецепти
Вицове
Снимки на деня
Новият дрескод на червения килим в Кан
Най-запомнящите се визии от Мет Гала 2025
Триумф на голотата: Какво облякоха звездите на наградите „Грами“
Michael Bublé - Home
Adele: NPR Music Tiny Desk Concert
Demi Lovato - Love Controller
Вино с коняк
Греяно вино с ябълков сок
Червено греяно вино
Алкохол - упойката, необходима за операцията наречена живот!
Прочети още подобни вицове
02.08.2019
24.08.2018
13.04.2018
Видео
Градове
Хасково
Димитровград
Кърджали
Смолян
Асеновград
Първомай
Перник
eTV
Вицове
›
Лекари
В лекарския кабинет звъни телефона, лекарят вдига слушалката и насреща му разтревожена жена: - Докторе, детето ми изяде 41 сладоледа и има 41 градуса температура. При което лекарят пита учуден: - Под нулата ли госпожо?
Лекари
03.10.2017
4,062 прегледа
Следващ →
Още вицове
- Миче, правиш от мухата слон! - Да, вълшебница съм аз!
Защо жените понякога симулират оргазъм? Защото си мислят, че на мъжете им пука :))
Летци минават годишна медицинска комисия. Влиза един летец в кабинета. съблича се, а целия му гръб в мазоли. - Какво ви е? - пита докторът. - На гърба ли...Аз съм в транспортната авиация. Налага се да помагаме при товаренето и разтоварването на самолета. - Добре...годен. Влиза друг летец, съблича се, а на задника му голям мазол. - Какво ви е? - Аз съм в гражданската авиация. Постоянно съм в креслото, не ставам, и затова. - Добре...годен. Влиза трети, военен летец изтребител, съблича се, а на гърдите му голяма синина. - Какво ви е? - пита докторът. Не разбирам. Преди вас имаше летци от транспортната и гражданската авиация, те имаха... Пилотът прекъсва доктора: - Те ли са летци??! Аз съм летец!!!( и се удря с юмрук по гърдите)
Затвор. Нов затворник. Унил. Съквартирантът го успокоява: - Няма страшно! Тук е много забавно - няма да усетиш как ще мине времето... Всеки ден е тематичен. Ето например в понеделник играем футбол. Обичаш ли да риташ топка? - Не. Аз не съм по спорта... - Хм. Е поне вторникът ще ти хареса, сигурен съм. Тогава играем карти - белот, покер, сварка, бридж-белот, сантасе, канаста, вист, каквото се сетиш... Обичаш ли карти? - Не. Аз карти не играя по принцип... В сряда какво е? - Хмм. В сряда има секс. Ти какво предпочиташ - секс със жена или секс с мъж? - С жена! - Ееее, кофти! Значи и срядата няма да ти хареса...
Бисери по телефона:- Госпожо, държа го! Вече два часа го стискам и не мога да го вкарам (ваучера).