Календар
Изпрати ни новина
Регистрация
Вход
20 °C
Реклама — Зона 3 (728x90)
Рекламите се зареждат само от haskovo.net
Хасково
България
Светът
Новини
Последни новини
Пари
Спорт
Автомобили
Любопитно
Лайф
Наука
Технологии
GSM
Музика
Филми
Ъндърграунд
Рубрика „Здраве“
Гейминг
Обяви
Свободно време
Галерия
Видео
Рецепти
Вицове
Снимки на деня
Новият дрескод на червения килим в Кан
Най-запомнящите се визии от Мет Гала 2025
Триумф на голотата: Какво облякоха звездите на наградите „Грами“
Michael Bublé - Home
Adele: NPR Music Tiny Desk Concert
Demi Lovato - Love Controller
Вино с коняк
Греяно вино с ябълков сок
Червено греяно вино
Поп ремонтира стол на двора. Група хлапета висят на оградата и го зяпат в ръцете. - Майсторлък ли вземате, момчета? - Не, отче, искаме да разберем как се изразяват поповете, когато вместо пирона уцелят пръстите си!
Прочети още подобни вицове
02.08.2019
24.08.2018
13.04.2018
Видео
Градове
Хасково
Димитровград
Кърджали
Смолян
Асеновград
Първомай
Перник
eTV
Вицове
›
Пиянски
- Преди пиячката винаги се чудя в коя кръчма да отида - споделя Петров на чашка пред приятели. - А след пиячката пък се чудя в коя кръчма съм бил...
Пиянски
03.10.2017
1,749 прегледа
Следващ →
Още вицове
Тираджия се прибира неочаквано.Сварва жена си с комшията,започва се бой и с ритници любовника е изхвърлен по стълбите.Изправя се и с обиден тон: - Е и кво направи сега,човек да не смее да ти стъпи в къщата !
Починала една жена и съответно се изправя пред Свети Петър и той както си му е редът започва да си пита: - Кажи дъще алкохол пила ли си? - Ами... не. - А не си?! Ами пушила ли си, по купони ходила ли си, наркотици вземала ли си. - Не как аз такива работи не съм правила. - Кажи тогава дъще - на мъжът ти изневерява ли си?! - Не как може, аз такива неща да правя?! Мислил мислил Свети Петър, обърнал се към едно ангелче и му казал: - Дай и един чифт крилца. - Ангелче ли ще ме правите - попитала зарадвано жената. - Не - ГЪСКА.
Преди много години най-тъпата маймуна така и не успяла да се научи да се катери по дърветата. Так започва историята на човечеството...
- Госпожо, нужна Ви е дълга почивка! - Докторе, няма ли поне да погледнете езика ми?! - Я да видя... И Вашият език - също!
Един моторист си карал и блъснал едно врабче.Станало му жал.Взел го у тях сложил го в клетка,дал му вода и хляб.Когато врабчето се събудило се огледало и казало уплашено : - Решетки,хляб,вода убило съм моториста и сега съм в затвора.