Незначителна облачност 20 °C
Реклама — Зона 3 (728x90)
Рекламите се зареждат само от haskovo.net
Оптимист и песимист седят в парка. Песимистът вика: - Абе дай да идем някъде на закрито, тука ще вземе да ни се изсере някоя птица на главите. Оптимистът: - Ей, ама все за такива неща се сещаш! Гледай по-весело на живота де! След малко наистина минала една птица и им се изсрала на главите. Песимистът: - Казах ли ти аз, че така ще стане! - Ама гледай по-оптимистично на нещата де, можеше и по-зле да е! - Какво например? - Ами само си представи, ако и слоновете можеха да летят!
Гадории 5,356 прегледа
Следващ →

Още вицове

Русия - единствената страна в света, която защитава своите граждани изключително и само на чужда територия. Уникална методика "И КАКВО?", позволяваща самостоятелно да се избавите от най-неразрешимите проблеми, проста и удобна за прилагане, не трябва професионална подготовка! И така, Вие имате проблем? За отстраняването му просто следвайте алгоритъма: 1. Седнете удобно и и с пълен глас кажете какъв Ви е проблема. 2. Задайте си първи проверовъчен въпрос "И КАКВО?" 3. Отговорете на зададения от Вас въпрос… 4. Задайте втори проверовъчен въпрос "И КАКВО?" 5. Отново си отговорете на зададения въпрос… Следвайте алгоритъма, повтаряйки проверовъчния въпрос "И КАКВО?" до тогава, докато в качеството на отговор не чуете да произнасяте "АМИ НИЩО!" Поздравяваме Ви, проблемът е приключен! Сеансът по самопсихотерапия може да се счита за успешен... Учени решили да направят проучване кой ще убие жена си с пистолет за алкохол. Извикали амириканец, африканец и българин. В една стая била жената на американеца, той влезнал стоял 10 часа и излезнал и казан миии не мога да я убия. Африканеца стоял 3 часа и като излезнал казал не мога да я убия. Когато влезнал българина веднага се чул изтрел. Излезнал и казал ааааа халосни патрони ли ще ми давате наложи се да я убия с табуретката! Рая и Адa за мениджърите: -Рай - отдел "Контрол по качеството" е съставен от германци,офис-персонала са англичани,в производствения сектор всички са японци,отдел "Връзки с обществеността" е съставен от французи,team-building-а се ръководи от руснаци. -Ад - всички служители са българи. Младоженка излязла от душа, увита в халат. Младоженецът казал: - Вече няма нужда да се срамуваш - нали сме женени. - Тя си съблякла халата и му показала голото си тяло. - Леле - ахнал съпругът. - Нека те снимам. - Защо? - свенливо попитала булката. - За да мога вечно да нося красотата ти до сърцето си. Той я снимал и после също влязъл под душа. След няколко минути излязъл, увит в халат. - Защо носиш халат, скъпи? - попитала жена му. - Вече няма нужда да се срамуваш - нали сме женени. - Той си съблякъл халата и й показал голото си тяло. - Нека и аз ти направя снимка - казала тя. - Защо? - ухилил се мъжът. - За да мога да я увелича.