Незначителна облачност 20 °C
Реклама — Зона 3 (728x90)
Рекламите се зареждат само от haskovo.net
Един много притеснителен младеж отишъл на среща с момиче. Приятелят му го посъветвал, ако не знае какво да прави да казва " ами сега какво ще правим" пък жената си знае работата. Срещнали се те : - Ами сега какво ще правим ? - Ами да отидем на бар. - Ами сега какво ще правим ? - Ами да пием по едно . - Ами сега какво ще правим ? - Ами да потанцуваме малко. - Ами сега какво ще правим ? - Ами да отидем у вас . - Ами сега какво ще правим ? - Ами да се съблечем и легнем в леглото . - Ами сега какво ще правим ? - Ами ще чакаме да дойде някой и да ни наебе и двамата !
Семейни 1,596 прегледа
Следващ →

Още вицове

Народът на САЩ не може да бъде равнодушен към нарушаването на правата на човека в нефтодобиващите държави. От новините: "Вчера неизвестни престъпници са стреляли с гранатомет по офиса на известния престъпник..." - Момчета! Току-що си купих на промоция тези обувки от новия магазин! Предтставете си, и двете са леви, а едната е по-голяма! - Тогава защо се радваш? - Точно са ми! Интернет е най-добрия начин да задоволите своето любопитство за сметка на вашия работодател. В час на класния другарката задала на учениците следващия час да донесат домашният си любимец. Когато дошло време да проверява останала възхитена, имало кучета, котки, морски свинчета, хамстери, рибки, зайчета... Останал само малкият палавник Иванчо. - Иване бе, дай да видим какво си донесъл - казала даскалката. - Ееее другарко аз нямам домашен любимец - отвърнал той. - Е добре де нищо ли не носиш, нали не искаш двойка? - Амииии аз нося една много грозна жаба и ми е в джоба да не се вижда, но не мисля да я показвам на който и да било!!! След 10 минутно каране другарката Гъзибарска решила сама да извади жабата от панталоните на Иванчо. Бръкнала и възкликнала: - Уй, уй, уй! - Уй я! Жабата е у другия джоб!