Незначителна облачност 20 °C
Реклама — Зона 3 (728x90)
Рекламите се зареждат само от haskovo.net
Отива малкия Иванчо при майка си и казва: - Мамо, баба вече съвсем е оглупяла?? Майката: - Защо мислиш така? Иванчо отговаря: - Всеки път, когато ходя на гости при нея, започва да пита:"Я, кой ни дошъл на гости?"
Семейни 2,936 прегледа
Следващ →

Още вицове

Колко таксиметрови шофьори са нужни за да сменят една ел. крушка? Двама: Единият сменя крушката,а другият разправя колко е натоварен трафика. Гошо има хубава съседка. „Как да я впечатля, че да я сваля“. Мисли… мисли и го озарява страхотна идея: — Ще взема да си боядисам коня зелен, а тя като ме срещне ще ми каже: — Какъв хубав зелен кон имаш Гошо. Пък аз ще и кажа: Ти остави зеления кон ами аз съм ти много навит дай да се н...м. „Взема Гошо зелена боя, грабва баданарката и коня е вече зелен. Изкарва го на улицата, напред, назад съседката я няма. Прибира го и се отправя към кръчмата да удари една-две. И не щеш ли насреща му съседката: — Хайде комшу у дома, че моят е с комбайните за две седмици. Както съм ти навита… Гошо развълнуван и отговаря: — „Ти остави тая работа ами ела да видиш какъв зелен кон имам“. Пияница влиза в една кръчма, сяда на бара и поръчва: - Едно за теб, едно за мен r по едно за всички останали! Бармана изпълнил поръчката, но когато човекът трябвало да плати казал: - Ами брато нямам пукната стотинка! - и бармана го строшил от бой. Оа другия ден пияницата пак влезнал в кръчмата: - Едно за теб, едно за мен и по едно за всички останали! - А пари имаш ли ? - Имам! - отговорил пияницата Когато трябвало да плати отново казал на бамана че нямя нито стотинка и бармана го пребил още по жестоко. На третия ден пияницата пак влиза, сяда на бара и поръчва: - Едно за мен и по едно за всички останали! - А за мене? - пита бармана. - За тебе няма щото като пийнеш и много се заяждаш!! Пътуват трима на кораб - англичанин, французин и естествено българин. И една дама - тя била италианка. На втората седмица англичанина казал: -Джентълмени, дамата вероятно скучае без любимото си куче, трябва да я ухажваме. Французина се съгласил с думите: -Оооо да, една седмица без секс, дамата определено скучае. И погледнали българина въпросително. А той вдига рамене и се съгласява: -Ми добре, аз тая мадама от една седмица я пердаша, ама щом трябва - ще ухажвам.. Вчера в супера спря осветлението. А беше късно вечерта, тъмно...Не знаех, че имат такъв вкусен шоколад. Дано следващия път го намеря и си купя.