Календар
Изпрати ни новина
Регистрация
Вход
20 °C
Реклама — Зона 3 (728x90)
Рекламите се зареждат само от haskovo.net
Хасково
България
Светът
Новини
Последни новини
Пари
Спорт
Автомобили
Любопитно
Лайф
Наука
Технологии
GSM
Музика
Филми
Ъндърграунд
Рубрика „Здраве“
Гейминг
Обяви
Свободно време
Галерия
Видео
Рецепти
Вицове
Снимки на деня
Новият дрескод на червения килим в Кан
Най-запомнящите се визии от Мет Гала 2025
Триумф на голотата: Какво облякоха звездите на наградите „Грами“
Michael Bublé - Home
Adele: NPR Music Tiny Desk Concert
Demi Lovato - Love Controller
Вино с коняк
Греяно вино с ябълков сок
Червено греяно вино
- От какво се страхуват и жабите, и момичетата? - От щъркели.
Прочети още подобни вицове
02.08.2019
24.08.2018
13.04.2018
Видео
Градове
Хасково
Димитровград
Кърджали
Смолян
Асеновград
Първомай
Перник
eTV
Вицове
›
Семейни
Отива малкия Иванчо при майка си и казва: - Мамо, баба вече съвсем е оглупяла?? Майката: - Защо мислиш така? Иванчо отговаря: - Всеки път, когато ходя на гости при нея, започва да пита:"Я, кой ни дошъл на гости?"
Семейни
03.10.2017
2,936 прегледа
Следващ →
Още вицове
Колко таксиметрови шофьори са нужни за да сменят една ел. крушка? Двама: Единият сменя крушката,а другият разправя колко е натоварен трафика.
Гошо има хубава съседка. „Как да я впечатля, че да я сваля“. Мисли… мисли и го озарява страхотна идея: — Ще взема да си боядисам коня зелен, а тя като ме срещне ще ми каже: — Какъв хубав зелен кон имаш Гошо. Пък аз ще и кажа: Ти остави зеления кон ами аз съм ти много навит дай да се н...м. „Взема Гошо зелена боя, грабва баданарката и коня е вече зелен. Изкарва го на улицата, напред, назад съседката я няма. Прибира го и се отправя към кръчмата да удари една-две. И не щеш ли насреща му съседката: — Хайде комшу у дома, че моят е с комбайните за две седмици. Както съм ти навита… Гошо развълнуван и отговаря: — „Ти остави тая работа ами ела да видиш какъв зелен кон имам“.
Пияница влиза в една кръчма, сяда на бара и поръчва: - Едно за теб, едно за мен r по едно за всички останали! Бармана изпълнил поръчката, но когато човекът трябвало да плати казал: - Ами брато нямам пукната стотинка! - и бармана го строшил от бой. Оа другия ден пияницата пак влезнал в кръчмата: - Едно за теб, едно за мен и по едно за всички останали! - А пари имаш ли ? - Имам! - отговорил пияницата Когато трябвало да плати отново казал на бамана че нямя нито стотинка и бармана го пребил още по жестоко. На третия ден пияницата пак влиза, сяда на бара и поръчва: - Едно за мен и по едно за всички останали! - А за мене? - пита бармана. - За тебе няма щото като пийнеш и много се заяждаш!!
Пътуват трима на кораб - англичанин, французин и естествено българин. И една дама - тя била италианка. На втората седмица англичанина казал: -Джентълмени, дамата вероятно скучае без любимото си куче, трябва да я ухажваме. Французина се съгласил с думите: -Оооо да, една седмица без секс, дамата определено скучае. И погледнали българина въпросително. А той вдига рамене и се съгласява: -Ми добре, аз тая мадама от една седмица я пердаша, ама щом трябва - ще ухажвам..
Вчера в супера спря осветлението. А беше късно вечерта, тъмно...Не знаех, че имат такъв вкусен шоколад. Дано следващия път го намеря и си купя.