Фенове на ЦСКА, на Литекс и на Левски търгували нелегално в арабския свят и съответно били хванати и тикнати в затвора за 20 години. Но тъй като били добри хора им разрешили да вземат със себе си най - необходимите си работи. Фена на ЦСКА взел жена си, този от Литекс взел два кашона книги а левскарят взел кутия пури.
След 20 години им отварят килиите. Фена на ЦСКА излиза с жена си и с още 7 деца. Питат го:
- Как прекара? - той отговаря:
- Супер изкарах с жената. Направих 7 деца.
Пускат този от Литекс и го питат същото.
- Добре, начетох се с книги и сега мога да се дипломирам и да стана професор. - отговорил той.
Отварят килията на фена на Левски. Той се показва и с изтормозен глас казва:
- А бе пичове, имате ли огънче?
Отива заекът в сладкарницата, поръчва си кафе и кифла и отива до тоалетната, да си измие ръцете. Когато се връща гледа кафето му изпито.
- Кой ми изпи кафето? - попитал заекът.
Никакъв отговор.
- Пак питам, кой ми изпи кафето?
Никакъв отговор.
- Кой ми изпи кафето бе?! - изкрещял ядосано заекът.
- Аз - изправила се мечката.
- А кифлата защо не изяде?