Незначителна облачност 20 °C
Реклама — Зона 3 (728x90)
Рекламите се зареждат само от haskovo.net
Жена ражда вкъщи. Мъжът и не може да си намери място, върви напред назад пред вратата на стаята. Изведнъж от там изскача докторът и казва: - Случайно да ви се намира чук? - Имам, а какво става? - Абе дай бързо чука, после ще ти обяснявам! След 15 минути докторът отново излиза: - А, клещи да имаш? - К`во? - Клещи бе! Дай ми едни клещи! Донесъл мъжът клещи. След половин час докторът отново се показва: - А бормашина? - К`во става бе? - пита мъжът в шок - Каква бормашина? - Дай бормашината бързо и не питай! След два часа докторът излиза от стаята, изтрива потта от челото си и казва: - Ще трябва да търсите друг доктор! По никакъв начин не мага да си отворя куфара с инструментите...
Лекари 3,608 прегледа
Следващ →

Още вицове

В поликлиниката: - Докторе, при вас ли си забравих бикините преди малко? - Не, аз съм зъболекар. - Аха… Сигурно са останали при очния доктор. Надпис на пощата: "Спам не приемаме!" Мутра си купил супер джип и решил да го изпробва, за да види как върви. Вдигнал той 120 км/ч и еидял в огледалото за задно виждане някакъв Вартбург го застига. Мутрата се подразнил от този факт и вдига 140км/ч. Колата обаче не отстъпва и бързо настига джипа. Мутрата вече се ядосал страшно много. Смачкал газта и отпрашил със 240км/ч. Тъй, ама Вартбурга на 2-рата минута го духнал и заминал далеко напред. 20км. по-нататък, до една чешма, мутрата видял Вартбурга, а от него слиза Чапаев. Без да му мисли много, веднага ударил спирачките и отишъл при шофьора на старата кола и го запитал: -Мой човек, тая кола с к’ъв двигател е? -А, ми че от ’де да знам. -Добре де, на какво върви? Какво му наливаш? -Какво ли не? Вода-вода, ракия-ракия, водка-водка. -Добре де не наливаш ли Дизел?-зачудил се мутрата -Ся ’щи кажа.-казал Чапаев. Отворил предния капак на колата и попитал: -Петка, ти нафта пиеш ли? Двама напушени студенти си говорят: - Виж таааам. - Каакво таам? - Виииж таам! - Какво, беее, каквооо там? - Къде? - Какво ще си помислиш, ако видиш слон да лети? - Че наблизо има гнездо.