Незначителна облачност 20 °C
Реклама — Зона 3 (728x90)
Рекламите се зареждат само от haskovo.net
Един цивилизован човек отишъл на северния полюс за да лови бели мечки. Наел си той един ескимос за учител. - Ти само гледаш - му казал ескимоса - Аз влиза при голям мечок, ти стоиш пред пещерата. Чуеш ли да вика - бягаш към селото, без да се обръщаш! Речено - сторено. Вървели те нагоре към планините, километър, два, пет, десет. Там видели една голяма пещера и ескимоса влязъл. След малко се чул рев и нашият човек си плюл на петите. Бягал той, километър, два, чудел се какво ли става, обърнал се и какво да види - ескимосът бяга, а мечката го гони. Дигнал пушката той и БУМ - гръмнал мечката. Тогава ескимосът дотичал при него и му казал: - Бял човек много глупав. Сега мята голям мечок на гръб и сам носи до селото...
Чукчи 5,399 прегледа
Следващ →

Още вицове

Мъчи ме един въпрос. Защо за нормалните мъже да седят двама в храстите е някак си хм...И само за катаджиите това е работа! Гост на хотела към хотелиера. - В стаята ми има много плъхове! - Невъзможно! - Добре, ще сложим на земята бучка сирене и ще загасим лампата. След 10 мин. светват. На земята два плъха и един шаран. - За влагата ще говорим после... - Девойко, аз мога да ви науча на изкуството на любовта... - И колко мислите да вложите в моето образование? - Ако толкова много обичате работата, то защо не си намерите такава? - Уви, любовта е сляпа... Върви си един мъж из Белфаст и хоп някой опира в гърба му пистолет. Следва въпрос: - Какъв си протестант или католик? Замисля се човека: "Ако кажа католик, той може да е протестант и да ме гръмне, а ако кажа протестант, той може да е католик и пак да ме гръмне". Решил и рекъл: - Евреин. Отзад се чул радостен възглас: - Аз съм най-щастливият палестинец в този град!