Незначителна облачност 20 °C
Реклама — Зона 3 (728x90)
Рекламите се зареждат само от haskovo.net
Хасково България Светът Обяви Видео eTV
На двора играят момченце и момиченце. Момченцето казва: - Гледай, аз имам лопатка. - Аз пък имам кофичка. - А аз имам камионче. - Аз пък имам кукличка. Момчето си сваля гащите, показва си бубата и казва: - А виж пък аз какво имам! Момичето си поглежда в гащите, вижда, че няма нищо и отива да се оплаче на майка си. На другия ден протича следния диалог: - Гледай, аз имам лопатка. - Аз пък имам кофичка. - А аз имам камионче. - Аз пък имам кукличка. Тук момчето отново си сваля гащите. - А виж пък аз какво имам! - Много важно. Мама ми каза, че като порасна, ще имам сто такива...
Деца 3,859 прегледа
Следващ →

Още вицове

Нова секретарка отива за първи ден в офиса. Появява се 15мин. преди началото на работния ден, отваря прозорците широко. Влиза шефа и започва да се оплаква. -Ауууу, моля Ви, веднага ги затваряйте тия прозорци. Толкова е студено тук и това течение. Аз съм се родил недоносен и лесно настивам. Ден втори. Отново отива по-рано, носи и ел. печка, която включва на макс. Шефа идва: -Каквя е тая сауна така, печки-мечки, нали Ви казах, че съм недоносен, с капризно здраве и лесно се претоплям. Ден трети. Шефа влиза и вижда секретарката си небрежно полегнала на дивана, разчекната, със свалени прашки, но преди да каже каквото и да било, тя му подвиква: -Айде, влизай най-после да те донося, че ми писна от тебе! - Докторе, помогнете, жена ми не може да заспи до 6 сутринта. - И какво прави през това време? - Чака ме да се прибера. Три момченца седят на пясъчника в парка, пушат цигари и пият биричка. Покрай тях минава жена, вижда какво правят и гневно пита: - Какво правите тука, бе? Защо не сте на училище? Едното хлапе поглежда към другите, прави някаква физиономия, обръща се към жената и казва: - Ти луда ли си, ма? Кой тръгва на училище на пет годинки!!?? - Как мъж може да разбере, че е хванал птичи грип ? - Като му умре патката ! - Защо не може да се направи снежен човек блондинка? - ....?! - Защото не могат да се направят кухи топки!!!