Незначителна облачност 20 °C
Реклама — Зона 3 (728x90)
Рекламите се зареждат само от haskovo.net
Хасково България Светът Обяви Видео eTV
Някакъв се събужда след тежка катастрофа в болницата. Пита съседа си: - Къде съм? - В номер 25. - 25 какво? Стая или парцел?
Лекари 3,996 прегледа
Следващ →

Още вицове

Баба Дона върнала на село от града и разказва на приятелката си баба Гина: - Да знаеш какво е хубаво в града, качих се в един рейс, па едно любезно младо момче ми направи място, седнах, ееей, ама друго си е градското, и на обноски ги учат, и всичко. Решила баба Гина и тя да види свят, отишла в града и хоп! Веднага се качила в първия автобус, който видяла. Седи едно младо момче там, веднага застанала баба Гина до него и му вика: - Айде момче, стани да седна, че съм стара жена. Момчето й вика: - Бабо, целия автобус празен, ти точно мойто място хареса! Иди седни назад някъде, не ме занимавай, моля те! А тя: - Айде бе, момче, стани, направи ми място, нали в града уж на обноски ви учат... - Е виж колко празни места има седни там... Така се препирали известно време, пък накрая момчето вдигнало рамене и рекло: - Maмка му, пак ще карам прав! Катаджия спира кола и какво да види - кара я змей. Шашнат, полицаят казва: - Я ми дъхни! Змеят: - Абе, ти да не си пиян?! Момичета, вие не сте толкова красиви. Просто ние сме пияни. Един човек го ухапало куче. Почувствал се зле след някой ден и отишъл на доктор: - Трябва да ви огорча: имате бяс. Пациентът взел един лист хартия и започнал бързо нещо да пише. - Ама защо пишете завещание? Ще може да ви излекуваме. - Това не е завещание. Правя си списък на тези, които трябва да ухапя, преди да ме излекувате. Една много красива но много глупава дама казала на Марк Твен: - Ние трябва да се оженим. - Че защо? - Защото нашите деца ще са красиви като мен и умни като вас. - Ами ако са красиви като мен и умни като вас?