Незначителна облачност 20 °C
Реклама — Зона 3 (728x90)
Рекламите се зареждат само от haskovo.net
Медицински преглед в училище. Докторът пита първокласник: - Някакви оплаквания от уши и нос? - Да. Пречат ми, когато си слагам пуловера.
Ученически 3,251 прегледа
Следващ →

Още вицове

Как свършил светът? Попитали блондинка: - Според вас, има ли потенциална възможност да свърши света? Блондинката отговорила: - Мисля.... - Татко, викат те на малка родителска среща. — Как тъй малка бе? — Аз, ти и директора. — Защо? — Подпалих кабинета по химия. След няколко дни. — Татко, пак те викат. — Защо? — Взривих кабинета по физика. След още няколко дни. — Татко, пак те викат. — E, тоя път няма да отида. — Ми прав си, кво ще правиш в тези развалини. Мъж отива при морските спасители, позавърта се и след малко вика: - Момчета, да имате кибрит? - Не със запалки сме. А ти ще черпиш ли по цигара? - Да, заповядайте. - Мерси. - Няма защо. Как я карате тука? - Ами бива, поработваме, разслабваме, такива ми ти работи... - Мноооо горещо това лято бе, направо не се диша! - Абе мани, не е истина! - А и цените тая година са едни. Дееееа техната... - Мдааа, така си е.... - Еми добре момчета, аз тръгвам. Ама всъщност за кво дойдох?! А, сетих се! Тъщата май се дави. Иванчо казал: - К’во се радвате на Марийка на циците? Големите цици разсейват ебача. - Госпожице, искате ли да танцуваме? - Не. - Тогава да не губим време...