Незначителна облачност 20 °C
Реклама — Зона 3 (728x90)
Рекламите се зареждат само от haskovo.net
Животните в гората решили да направят актьорска група.Събрали се Вълкът, Заекът и Хамстерът. - Тъй като ще сме актьорска група трябва да си измислим актьорски прякори. Аз тък като съм вълк ще съм Вуйо.-казал вълкът - Аз съм заек-ще се казвам Зуйо.-казал заекът. Хамстерът гледал, гледал и казал: - Аз се отказвам.
Животни 3,290 прегледа
Следващ →

Още вицове

- Защо тъщата ти е така усмихната в ковчега? - Абе нали съм с оптически мерник, до последния момент си мислеше, че я снимам... Мъж посреща жена си с новородения им син пред родилния дом. - Май не прилича много на мен! - казва таткото, поглеждайки младенеца. - Как така?! - застъпва се една медицинска сестра, - погледнете това носле! И устата също, точно като вашите! - И очичките! - намесва се в разговора друга медицинска сестра, - младежът е ваше копие! Въобще не се съмнявайте! Майка му даже ни каза под секрет, че и пишката му е едно към едно като вашата!... - И сега, мила, когато вече сме женени, можеш ли да ми кажеш: колко мъже си имала? - А ти няма ли после да ми натякваш? - Не, няма... - Добре - седем. - В смисъл, че аз съм седмият? - А, не, не... Ти си четвъртият... Затова сме хора, за да можем винаги, когато решим да бъдем царе на положението и всичко да зависи от това какво ще продиктува собственото ти АЗ "за" или "против" теб! Жената на сисадмин пита мъжа си: - Защо никога не разказваш как е минал денят в работата??? - Какво да ти казвам? Вчера например беше изгорял захранващия блок... - Милият ми! Ами поне взимай санвич с теб...