Незначителна облачност 20 °C
Реклама — Зона 3 (728x90)
Рекламите се зареждат само от haskovo.net
В Лондон. Двама мъже разговарят. - Как е фамилното ви име? - Шекспир. - О, това име е много известно! - Че как иначе! Вече двайсет години разнасям мляко в района.
Разни 1,481 прегледа
Следващ →

Още вицове

След вечеря съпругът казва: - Скъпа, не е ли по-добре да си боядисаш косата руса? - Защо? - Чувал съм, че блондинките готвят по-добре. Знаете ли как най-лесно да свалите момиче : с камък Полунощ е! В малък бар има три миши дупки! От първата излиза френската мишка! Оглежда се за котарака, изтичва до бара, пак се оглежда, сипва си чаша вино, пие я, оглежда се и се прибира в дупката! От втората дупка излиза руската мишка! Оглежда се за котарака, изтичва до бара, сипва си една чаша водка, пие я, оглежда се отново и се пребира! От третата дупка излиза българската мишка! Оглежда се 3 пъти, отива до бара, пак се оглежда, пие 1, 2, 3, 4, 5 чаши ракия, оглежда се пак и въздъхва: - Ше го чакаме, д**ба и котака! Въпрос: Защо кучето минава със свита опашка покрай евреин? Отговор: Защото е чуло, че евреин където види дупка отваря магазин. - Защо мачкаш толкова упорито празната кутия от цигари? — На нея пише, че тютюна убива! — Защо тогава не я смачка заедно с цигарите, а? — На тях нищо такова не пише!