Незначителна облачност 20 °C
Реклама — Зона 3 (728x90)
Рекламите се зареждат само от haskovo.net
Заекът влиза в кръчмата и вика: - Кой ще се бие с мен? - Аз! - става лисицата. - Я да излезем навън. Отвън се чува "бум, прас", и след малко заекът пак влиза в кръчмата: - Има ли още някой да се бие с мен, че лъвът вече трябва да си тръгва?
Животни 3,236 прегледа
Следващ →

Още вицове