Незначителна облачност 20 °C
Реклама — Зона 3 (728x90)
Рекламите се зареждат само от haskovo.net
Борец седи пред баничарница, спира случаен минувач и му казва: - Абе брато, ето ти 20 марки, само влез вътре и ми вземи една баничка, щото умирам от глад. А аз като влезна, все ми дават оборота за деня.
Борци 3,694 прегледа
Следващ →

Още вицове

Пиян катаджия спира още по-пиян шофьор: - Гражданино, защо сте двама зад волана? Пияният с мъка го фокусирал и попитал на свой ред: - И за тази дреболия трябваше да ме обграждате!?! В далечно село, в кръчмата са се събрали мъже и си пият. Вратата се отваря и влиза млад мъж /нов в селото/. От една маса го привикват да седне при тях и започват да го черпят. По едно време младежът забелязва няколко мъже, които носят на ръце един мъж, пиян като кирка. Вижда, че го отнасят в съседна стая и пита. - Къде го отнесоха този? - Отидоха да го чукат. Тука в селото няма жени, разбираш ли....Ама ти си пий и не обръщай внимание... ....... ......изведнъж младежът отваря очи и вижда няколко селяни, които го носят на ръце. - Не, не, не искам в другата стая, не ме носете там...- започва да крещи той. Един от селяните се обажда: - Успокой се, бе. Ние не те носим в стаята, а те изнасяме от нея Двама гледат телевизионно предаване с кандидат-кметовете за изборите в София и си говорят: - Какво мислиш? - Добре, че ще изберат само един от тях... Смейте се, смейте се, ама като падне атомната бомба аз ще се смея! Никога не разказвай на жена си за своите предишни похождения, иначе тя ще ти разкаже за нейните и тогава рискуваш да получиш комплекс...