Незначителна облачност 20 °C
Реклама — Зона 3 (728x90)
Рекламите се зареждат само от haskovo.net
Двама борци отиват на лов. Единият стреля. - К`во утрепа бе, Картоф? - пита другият. - Една дива коза. - Как разбра, че е дива? - Ами щом е в гората, значи е дива. След малко се чува изстрел. - А ти к`во уби бе, Тиква? - Една дива бабичка.
Борци 4,275 прегледа
Следващ →

Още вицове

Седят си един англичанин и един българин на терасата, пият си аперитивчето... Българинът решил да се изфука с нещо пред госта си, ама нямало с какво. Същата вечер обаче се падало пълнолуние и както се наслаждавали на гледката той казал: - Ей, я виж каква хубава луна си имаме този месец в България! Англичанинът, учудено: - Че защо, какво й беше на старата? Лекар казва на пациент: - Искам да се съблечете и да си покажете езика през прозореца. - С какво ще ми помогне това? - С нищо. Но не мога да понасям съседа си! В зоопарка: - Тате, тате, виж каква страшна маймуна седи там! - Браво, сине! Добре, че ми напомни. Мама помоли да не закъсняваме за обяд. - Обвиняеми, вие твърдите, че по недоразумение сте застреляли жена си! - Да. Тя застана между мен и тъща ми. Три часа през нощта. Мъж и жена спят. Изведнъж се звъни на вратата. Мъжът, псувайки, отива да отвори. На прага стои мъж, очевидно пийнал: - Приятел, ела, моля ти се, долу да ме бутнеш. - Абе, човек, ти полудя ли! Три часа през нощта е! Ходи помоли някой друг. Връща се мъжът в леглото и жена му го пита: - Кой беше? - Някакъв идиот, искаше да го бутна. - И ти какво направи? - Пратих го на майната му! - Звяр! Говедо! Помниш ли на нас как ни изгасна колата в големия дъжд и едно момче цял час ни бута? Толкова ли не можеш да помогнеш на човека! Мъжът пак се разпсувал, станал от леглото и се облякъл. Слиза на двора, а там пълна тъма. Вика: - Ей, приятел! Къде си?! От тъмнината: - Тук съм! Ела тук! - Къде тук? - Тука бе, на люлките!