Незначителна облачност 20 °C
Реклама — Зона 3 (728x90)
Рекламите се зареждат само от haskovo.net
Хасково България Светът Обяви Видео eTV
- Защо борците си правят кръгли къщи? - За да не ги пресрещнат на ъгъла.
Борци 3,938 прегледа
Следващ →

Още вицове

Доктор се кара на медицинска сестра: - И за последен път ти казвам, Иванова. Белите и кръглите - това са таблетки, черните и ръбестите - това са гайки. На вас може да ви е все едно, обаче болните се оплакват.... Богатият полицай всеки ден си купувал по две банички и едната давал на бедния полицай. Един ден, обаче, богатият полицай си купил две банички, но не дал нито една на бедния полицай. Той му казал: - Ще ми дадеш ли едната баничка? - Ще ти я дам, но при едно условие. - Какво е то? - Ако познаеш колко банички имам в торбата ще ти ги дам и двете. - Три! Петима дядовци седят в кафенето - четирима играят карти, петият кибик само акъл дава. За да го разкарат, единият му рекъл: - Я иди да купиш едни цигари и един кибрит. Тръгнал дядото и за да не забрави по пътя си повтаря: цигари-кибрит, цигари-кибрит... По едно време на едно кръстовище слязъл на платното, изскърцали спирачки... и дядото забравил. Стигнал до павилиона все пак и казал: - Абе трябваше да купя две неща дето тъй много си подхождаха - комплект вървяха. Продавачката го погледнала, помислила и попитала: - Сапун и сапунерка? - А, точно това беше, дай един сапун и една сапунерка. Прибрал се при компанията и го питат: - Купи ли бе? - Купих. - И какво купи? - Сапун и сапунерка - гордо се изпъчил дядото. - Еййй, помни кучето ей! - Извинете, имате ли парфюм с аромат на компютър? - ??? - Искам някакси да привлека вниманието на мъжа си... © не е знака за запазено авторско право... Всъщност това е подписа на Чък Норис.