Незначителна облачност 20 °C
Реклама — Зона 3 (728x90)
Рекламите се зареждат само от haskovo.net
- Какво трябва да направите, ако блондинка хвърли ръчна граната по вас? - Издърпвате предпазителя и я хвърляте обратно.
Блондинки 3,625 прегледа
Следващ →

Още вицове

В едно купе пътували лисица, мечока и заек с китара. Тръгнал влакът и заекът запял: - А ние пътуваме цели три вагона. И така цял час. Лисицата не издържала и казала: - Ей, Зайо, ако не престанеш ще те почна! Заекът: - ОК! Излезли навън и след около минута лисицата се върнала цялата насинена и пребита, а заекът отново запял: - А ние пътуваме цели три вагона! И така още два часа. Вълкът не издържал и казал: - Ей, Зайо, ако не престанеш, ей сега излизаме и те почвам! Заекът: - ОК! Излезли навън и след малко, вълкът се върнал целият окървавен и изпотрошен, а заекът, цял и невредим, пак запял: - А ние пътуваме цели три вагона! И така още шест часа. Тогава мечката не издържала и казала: - Ей, Зайо, ако не престанеш, ей сега те грабвам и те почвам! Тогава лисицата казала: - Недей!!! Те наистина са три вагона! Жена пътува в препълнен автобус.Внезапно си бърка в чантата и казва: - Яйцата, чадъра, перуката, всичко е тук. След известно време пак притеснено бърка в чантата: - Яйцата, чадъра, перуката, всичко съм взела. Оттегчен мъж до нея казва: - Госпожо, престанете да ми бъркате в гащите чантата ви е на пода. Заекът влиза в кръчмата и вика: - Кой ще се бие с мен? - Аз! - става лисицата. - Я да излезем навън. Отвън се чува "бум, прас", и след малко заекът пак влиза в кръчмата: - Има ли още някой да се бие с мен, че лъвът вече трябва да си тръгва? Едно джудже влиза в бар и със силен глас казва: -Една фанта!-но никой не му отговаря. Ядосано то пак повтаря същото- но никакъв резултат.Зачервено то отива към високия стол започва да се изкачва по него и с последни сили стига до горе,сяда,удря по бара и крещи: -Искам една фанта!!! И навеждайки се вижда зад бара от другата страна джудже,което се напъва и вика усилено: -Каква фанта,каква фанта?? Говорят си две блондинки: - Кети, а ти знаеш ли защо рибите мълчат? - ??? - Пъхни си главата в аквариума и опитай нещо да кажеш!