Незначителна облачност 20 °C
Реклама — Зона 3 (728x90)
Рекламите се зареждат само от haskovo.net
Футболната среща между Аскуу и село Сусам никога няма да бъде забравена! Дори и след 10 поколения тази драма ще бъде запомнена! При резултат 3:3 и пряк свободен удар за отбора на Сусам в 93-тата минута на срещата се провежда следния диалог между вратаря на Аскуу (и понастоящем собственик на софтуерна фирма) и трима крайни защитници от същия отбор! - Жа прайм ли дувар уа? - Нимойти уа я ж га фана! Шут! Гол! Аскуу губи мача! Трансконтитенталната титла отива при село Сусам! - От ни га фана уа каунь? - К’ъ ж га фана уа? Ми тя мина кат матор и бе мноо кьошелия, уа! Следва сбиване и рев от кълбото с хора : - Ябааа ! Ко ма напрай уа каунь? Рев от кълбото с хора : - Откънъ ми некътья уаааааааааа серсемь със серсемья! Из публиката хвърчат димки : - Окадихти сичко уа ! Я за са приместя напреш да наглявам калабълъка.
Спортни 4,657 прегледа
Следващ →

Още вицове

"Най-несправедливото нещо в живота е начина по който свършва. Егати, животът е труден. Отнема голяма част от времето ти. И накрая какво получаваш? Смърт! Какво е това, някаква премия? Мисля, че жизненият цикъл е обърнат наопаки. Първо би трябвало да се умира, да се отметне това от графика. След това отиваш да поживееш в старчески дом. Оттам те изритват, защото си прекалено здрав. Отиваш и си получаваш пенсията. След това, при започване на работа, за възнаграждение получаваш златен часовник на първия работен ден. Работиш 40 години, докато станеш достатъчно млад, за да се наслаждаваш на пенсионирането. Пиеш, веселиш се и се подготвяш за гимназията. Стигаш до началното училище, ставаш дете, играеш си, нямаш отговорности, ставаш бебе, после влизаш обратно, прекарваш последните си 9 месеца в луксозна обстановка с централно отопление, джакузи, румсервиз на почукване, и накрая свършваш като оргазъм. Амин!" Ако мъж казва:"Това е само една глупава детска игра", - значи това е игра, в която губи от жена си. Промоция: Ако във Вашето семейство се появи втори дете, третето дете ще ви дадем абсолютно безплатно. На среща на бивши съученици присъства и класният им. Пита един от тях: - Как е, имаш ли деца? Той : - Да, 6. Учителят: - Мдаааа, такъв си беше и в училище. Не внимаваше!!!! Решил един студент от ТУ да си отсече една елха, да си има и той за Коледа. Отишъл в гората, харесъл си елхичка, но точно когато замахвал с брадвата тя му проговорила с човешки глас: - Не ме отсичай и ще ти изпълня три желания. Замислил се студента и казал: - Искам тая гад хазяйката да спре да ми иска наем. - Няма проблеми, от днес нататък и една стотинка наем няма да плащаш. - Искам да нямам проблеми с изпитите. - Готово, ще вземеш всичките изпити, които ти остават до края на следването с високи оценки. - Накрая искам да се уредя с хубаво момиче от ТУ. Замислила се елхичката и с тъжен глас казала: - Сечи, сечи...