Незначителна облачност 20 °C
Реклама — Зона 3 (728x90)
Рекламите се зареждат само от haskovo.net
Хасково България Светът Обяви Видео eTV
- Докторе, понякога ми се струва,че живота няма смисъл! - Добре сте си вие! А на мен само понякога ми се струва,ч е има...
Лекари 3,881 прегледа
Следващ →

Още вицове

Жената на болен пита доктора: - Докторе, кажете, има ли надежда? - Зависи на какво се надявате... Наздравица, изразяваща пълно удовлетворение от живота: Ха наздраве! Триста крави, шестотин вълка, от мома – кълка, от жена – цица, от колело – спица. Три пъти на ден – по корем да са влачи, да са точи с две кьорави очи по трънаци, по сокаци и по женски тумбаци. Амин, дай боже два пъти, ако може! При доктора: - Какво Ви кара да пиете толкова? - Нищо, аз съм доброволец. Първа брачна нощ. Луда любов, разхвърляни дрехи, нажежен въздух. Към 4 сутринта младоженеца казва: - Мила, ще ми подадеш ли чаша вода! От хола свекървата се обажда: - Чочко, както си са запотил, остава и студена вода да ми пиеш сега! Професор по анатомия, преподава полова система и пита: - Колежке, какво държа в ръката си? - Ами пенис. - Добре, а в другата? - Ами... поничка. - Как така поничка, че какво съм изял на закуска?