На един мъж му се възпалили нещо топките и отишъл на лекар да го прегледат.
- Я да видим, бе, младеж, свали панталоните. Дааамм.
Взел лекарят едно шишенце гранофорин, боядисал на човека левия ташак целия в зелено, написал набързо нещо в картона и го пратил при хирурга. Отива човекът при него, дава му картона, хирургът поглежда и вика:
- Я свали гащите, бе! Дааамммм.
Взел шишенце йод и му боядисал другия ташак в червено, написал и той нещо в картона и го пратил пак при първия лекар. Човекът излиза в коридора на болницата и си вика: "Абе тия шантави доктори както ме маркираха, да не вземат да ми отрежат топките сега....Я барем да вида к’во пише в картона!" Отваря картона и в него пише:
- "Христос воскресе !"
- "Во истина воскресе! "
Бай Ганьо заедно с един американец и един французин били на изпит за тайни агенти. Последното изпитание било да влязат в стая, където седи жена им вързана за стол и да я убият, за да е ясно, че не биха се поколебали пред нищо, като застрашат мисията. Дали им пистолети и по ред на номерата...
Влиза първо американецът. Излиза след малко и казва:
- Не мога така да я убия. 20 години сме били женени. Не мога...
Влиза французинът и той след малко излиза със сълзи на очите:
- Не, не мога така. 25 години брак... Не мога
Влиза Бай Ганьо, чуват се БУМ БУМ БУМ ПРАС ПРАС. Излиза Бай Ганьо бесен и вика:
- Абе, к’во са ебавате. Що сте ми дали халосни, трябваше със стола да я доубия!