Двама колеги Х и Е отишли заедно на командировка, но поради проблем с резервацията им и двамата трябвало да спят в една стая. Настанили се те и вечерта запили здраво в кръчмата. Рано сутринта се събудили и Х. се обърнал към Е.
- Едно на нула !!
- Моля ! - не проумял Е.
- Абе, едно на нула! Ти така се беше натряскал вчера , че се възползвах и те праснах отзад !!
Е. само стиснал зъби но тъй като наистина нищо не си спомнял си замълчал.
Минал един и месец и отново двамата заедно в командировка и отново проблем със стаите и отново пиянска вечер. На сутринта Е. към Х.
- Едно на едно !
- Моля ? - попитал Х.
- Абе едно на едно !Предния път нали си спомняш, е сега пак така ама аз тебе!
- Абе идиот , аз се само се шегувах!
- А-а-а-а , ами така кажи де ! В такъв случай - Едно на Нула !!
Бай Ганьо заедно с един американец и един французин били на изпит за тайни агенти. Последното изпитание било да влязат в стая, където седи жена им вързана за стол и да я убият, за да е ясно, че не биха се поколебали пред нищо, като застрашат мисията. Дали им пистолети и по ред на номерата...
Влиза първо американецът. Излиза след малко и казва:
- Не мога така да я убия. 20 години сме били женени. Не мога...
Влиза французинът и той след малко излиза със сълзи на очите:
- Не, не мога така. 25 години брак... Не мога
Влиза Бай Ганьо, чуват се БУМ БУМ БУМ ПРАС ПРАС. Излиза Бай Ганьо бесен и вика:
- Абе, к’во са ебавате. Що сте ми дали халосни, трябваше със стола да я доубия!