Незначителна облачност 20 °C
Реклама — Зона 3 (728x90)
Рекламите се зареждат само от haskovo.net
Хасково България Светът Обяви Видео eTV
Бай Ганьо заедно с един американец и един французин били на изпит за тайни агенти. Последното изпитание било да влязат в стая, където седи жена им вързана за стол и да я убият, за да е ясно, че не биха се поколебали пред нищо, като застрашат мисията. Дали им пистолети и по ред на номерата... Влиза първо американецът. Излиза след малко и казва: - Не мога така да я убия. 20 години сме били женени. Не мога... Влиза французинът и той след малко излиза със сълзи на очите: - Не, не мога така. 25 години брак... Не мога Влиза Бай Ганьо, чуват се БУМ БУМ БУМ ПРАС ПРАС. Излиза Бай Ганьо бесен и вика: - Абе, к’во са ебавате. Що сте ми дали халосни, трябваше със стола да я доубия!
Бай Ганьо 5,713 прегледа
Следващ →

Още вицове

Из дневник на програмист: понеделник: Днес инсталирах Windows’95. Иска ми се да умра… вторник: Днес upgrade-вах W95 до Windows’98. Да бях умрял вчера… Умрял един човек и цъфнал пред вратата на Рая. Наредил се той на опашката и като стигнал до Свети Петър оня отворил тефтера да провери става ли за рая или не. — Ти момче не си за рая. Ей тука пише, че си спал с балдъзата, с тъщата, а даже и с тъста си… — Чакай, чакай Свети Петре, ще ти обясня какво стана.. Седя си аз един ден в къщи, жената я няма, и идва балдъзата. Седна тя при мене разприказвахме се и аз я изчуках. Да ама по едно време влиза и тъщата. Първо се развика ама после се разприказвахме и нея изчуках. Не щеш ли и тъста се прибра. И той първо се развика ама после се разприказвахме… . В това време Свети Петър го прекъснал: — Добре бе, добре аре влизай в Рая, че нещо много се разприказвахме нещо… . Криза. В разгара на съкращения, понижаване на заплати и длъжности. Разговор на подчинен и началник. Подчинения: - Знам защо така се заяждате с мен... Началника: - И защо? Подчинения: - Защото се натискате за моето място!!! Момченце пита баща си: - Татко! Как мислиш, тежко ли е да изгубиш жена си? - Много тежко, синко. Практически абсолютно невъзможно, но аз все още не губя надежда. Питат Радио Ереван: — Може ли да се прави секс в движение? — Не, защото жената с вдигната пола бяга по-бързо от мъжа със свален панталон.