Календар
Изпрати ни новина
Регистрация
Вход
20 °C
Реклама — Зона 3 (728x90)
Рекламите се зареждат само от haskovo.net
Хасково
България
Светът
Новини
Последни новини
Пари
Спорт
Автомобили
Любопитно
Лайф
Наука
Технологии
GSM
Музика
Филми
Ъндърграунд
Рубрика „Здраве“
Гейминг
Обяви
Свободно време
Галерия
Видео
Рецепти
Вицове
Снимки на деня
Новият дрескод на червения килим в Кан
Най-запомнящите се визии от Мет Гала 2025
Триумф на голотата: Какво облякоха звездите на наградите „Грами“
Michael Bublé - Home
Adele: NPR Music Tiny Desk Concert
Demi Lovato - Love Controller
Вино с коняк
Греяно вино с ябълков сок
Червено греяно вино
Ако можеш да отговориш на въпроса за причината на твоето съществуване, ще откриеш смисъла на живота си.
Прочети още подобни вицове
02.08.2019
24.08.2018
13.04.2018
Видео
Градове
Хасково
Димитровград
Кърджали
Смолян
Асеновград
Първомай
Перник
eTV
Вицове
›
Бисери
Учителка по физика: - Иване, това там, дето си го държиш отдолу, го извади и ми го дай в ръката!
Бисери
03.10.2017
3,082 прегледа
Следващ →
Още вицове
Едно време пионери и чавдари - днеска пайнер-чалгари...
Адът и рая били разположени в съседство и разделени с висока ограда. С времето оградата почнала да се разваля, появили се дупки и в рая започнало да мирише на сяра. Обитателите на рая почнали да се жалват от съседите си. Работата стигнала до съд. И кой мислите, че победил? Правилно, жителите на ада, нали там са най-добрите адвокати!
Една майка имала три дъщери и много се притиснявала за какви мъже ще се оженат. Кодовата дума за с/кс била ядохме качамак. Оженила се най-голямата за учител писала писмо на майка си , че в месеца по един път ядат качамак. Оженила се и втарата за доктор писала ядем качамак всяка седмица. Оженила се и най-малката за овчар и писала в писмото до майка си ядем сутрин, обед и вечер качамак и чат пат облизвам качамилката.
Един пиян си кара мотора и си казва:" Ей сега ако ме спре полицай ще му кажа - очите ми са зачервени от вятъра." Спира го полицай и го пита: - Абе, да не би от вятъра да са ти зачервени очите? - Не бе, пил съм.
Не мога да ям сутрин, защото те обичам ... Не мога да ям на обяд, защото те обичам... Не мога да ям на вечеря защото те обичам... Не мога да спя нощем защото СЪМ ГЛАДЕН!!!