Незначителна облачност 20 °C
Реклама — Зона 3 (728x90)
Рекламите се зареждат само от haskovo.net
Учителка по физика: - Иване, това там, дето си го държиш отдолу, го извади и ми го дай в ръката!
Бисери 3,082 прегледа
Следващ →

Още вицове

Едно време пионери и чавдари - днеска пайнер-чалгари... Адът и рая били разположени в съседство и разделени с висока ограда. С времето оградата почнала да се разваля, появили се дупки и в рая започнало да мирише на сяра. Обитателите на рая почнали да се жалват от съседите си. Работата стигнала до съд. И кой мислите, че победил? Правилно, жителите на ада, нали там са най-добрите адвокати! Една майка имала три дъщери и много се притиснявала за какви мъже ще се оженат. Кодовата дума за с/кс била ядохме качамак. Оженила се най-голямата за учител писала писмо на майка си , че в месеца по един път ядат качамак. Оженила се и втарата за доктор писала ядем качамак всяка седмица. Оженила се и най-малката за овчар и писала в писмото до майка си ядем сутрин, обед и вечер качамак и чат пат облизвам качамилката. Един пиян си кара мотора и си казва:" Ей сега ако ме спре полицай ще му кажа - очите ми са зачервени от вятъра." Спира го полицай и го пита: - Абе, да не би от вятъра да са ти зачервени очите? - Не бе, пил съм. Не мога да ям сутрин, защото те обичам ... Не мога да ям на обяд, защото те обичам... Не мога да ям на вечеря защото те обичам... Не мога да спя нощем защото СЪМ ГЛАДЕН!!!