Двама се разправят:
- Знаеш ли, Снежанка още ходи с Дядо Мраз.
- А Дядо Коледа с кого ли ходи?
- Как с кого бе, с Мери.
- Коя Мери?
- Абе Мери Кристмас, бе.
Жена прави сладки за първи път в живота си. Тя и мъжът и ги опитват...
- Скъпи, колко ли биха ми дали, ако започна да ги продавам?
- Може би десет години, но без никакво право на обжалване!