Календар
Изпрати ни новина
Регистрация
Вход
20 °C
Реклама — Зона 3 (728x90)
Рекламите се зареждат само от haskovo.net
Хасково
България
Светът
Новини
Последни новини
Пари
Спорт
Автомобили
Любопитно
Лайф
Наука
Технологии
GSM
Музика
Филми
Ъндърграунд
Рубрика „Здраве“
Гейминг
Обяви
Свободно време
Галерия
Видео
Рецепти
Вицове
Снимки на деня
Новият дрескод на червения килим в Кан
Най-запомнящите се визии от Мет Гала 2025
Триумф на голотата: Какво облякоха звездите на наградите „Грами“
Michael Bublé - Home
Adele: NPR Music Tiny Desk Concert
Demi Lovato - Love Controller
Вино с коняк
Греяно вино с ябълков сок
Червено греяно вино
Знаете ли че в оригинал The Lord of the rings не се играе с Фродо а с нали знаете ... ГЕНЕРАЛ ЛЕЙТАНАНТ бОЙКО бОРИСОВ, само че не го включили в произвеждане защото Филмите и книгите щели да са безинтересни защото ще свършат в средата на 1 глава.
Прочети още подобни вицове
02.08.2019
24.08.2018
13.04.2018
Видео
Градове
Хасково
Димитровград
Кърджали
Смолян
Асеновград
Първомай
Перник
eTV
Вицове
›
Разни
- Госпожице, колко струват услугите ви за нощ? - Десет лева. - А защо толкова евтино? - Хъркам...
Разни
03.10.2017
1,970 прегледа
Следващ →
Още вицове
Когато времето е малко - не ти е до приятелство, а само до любов.
Две блондинки седят и си говорят: - Абе, коте чела ли си "Хамлет"? - К`во е написал?
Двама били в командировка. В хотела спели в една стая. Последната вечер от престоя си в хотела се натряскали много здраво. На сутринта единия казал: - 1 на 0! - Какво 1 на 0? - Ами снощи ти като се напи, заспа и аз те опънах от зад. Другия преглътнал тежко, но си замълчал. След един месец двамата пак били в командировка. В хотела отново били настанени заедно. Последната вечер пак се напили и на сутринта: - 1 на 1! - Какво 1 на 1? - Ами снощи ти се напи и заспа като пън, а аз те опънах от зад! - Абе, идиот! Аз миналия път се пошегувах! - ..... ами......тогава 1 на 0 - радостно възкликнал другия.
Барак Обама е получил Нобеловата награда за мир в аванс. За бъдещата война с Иран.
Новобранец се оплаква: - Господин ефрейтор, погледнете само каква униформа са ми дали: панталоните до коленете, ризата до пъпа, ръкавите и те до коленете, ботушите, като ски… Ефрейторът с назидание: - Всичко е наред. Ти си още млад, не разбираш, какво е службата. А истинският войн трябва само с външния си вид да всява страх у врага!