Незначителна облачност 20 °C
Реклама — Зона 3 (728x90)
Рекламите се зареждат само от haskovo.net
Катаджия-баща буди сина си, който също е катаджия: - Ставай сине, време е за работа. Закъсняваме. - Коко е часа? - Седем и половина! - Рано е! - Как ще е рано, вече половин час карат безплатно!
Разни 1,769 прегледа
Следващ →

Още вицове

Две приятелки си говорят. Едната разказва как се прибрала на автостоп: - Качи ме един и ми казва "Качвам те да ме разсейваш, значи, или ще ми духаш, или ще ми пееш... " - И ти пя ли му? - А, ще му пея на този простак... Жена отива при сексолог: -Докторе, голям проблем, сутрин като се събудя и съм цялата мокра долу... а, пък със съпруга ми отдавна нямаме сексуални отношения!? -Възможно е да имате розови сънища? -Но аз съм сериозна бизнес жена, не ме вълнуват подобни сънища! -Ми тогава навийте си будилник за 2 часа в полунощ-трябва да има някаква причина за състоянието ви. Така и направила. Звъни будилника в 2, събужда се и кво гледа: мъжа и със слушалките на главата пуснал ТВ, гледа ХХL и от време на време и надига чаршафа и плюва с думите"Даеба мамати заспала даеба"... ! Учителката: - Деца, измислете изречение със словосъчетанието "..., както и очаквах...". Давай, Васко! - Татко се върна от командировка, и ми донесе подарък, както и очаквах. - Браво! Сега ти, Петьо. - Вечерта хвърлих захранка във вира, а на сутринта налових там цяла кофа риба, както и очаквах. - Много добре! Иванчо? - Катето Петрова от съседния клас прави хубави свирки... - Вън! И без родителите си не идвай! - Както и очаквах... Канибалско племе. Един от канибалите тича при вожда: - Съседното племе ни обяви война… Вожда се потупва по корема: - Ей, писна ми от банкети… Един мъж попитал тъщата си: - Имаш ли твои снимки? - Да. - Дай ми две. - Ах, скъпи, къде ще си ги сложиш? - На чорапите, искам да си ги направя "LaCosta".