Календар
Изпрати ни новина
Регистрация
Вход
20 °C
Реклама — Зона 3 (728x90)
Рекламите се зареждат само от haskovo.net
Хасково
България
Светът
Новини
Последни новини
Пари
Спорт
Автомобили
Любопитно
Лайф
Наука
Технологии
GSM
Музика
Филми
Ъндърграунд
Рубрика „Здраве“
Гейминг
Обяви
Свободно време
Галерия
Видео
Рецепти
Вицове
Снимки на деня
Новият дрескод на червения килим в Кан
Най-запомнящите се визии от Мет Гала 2025
Триумф на голотата: Какво облякоха звездите на наградите „Грами“
Michael Bublé - Home
Adele: NPR Music Tiny Desk Concert
Demi Lovato - Love Controller
Вино с коняк
Греяно вино с ябълков сок
Червено греяно вино
Само неща които си опитвал можеш да проумееш.
Прочети още подобни вицове
02.08.2019
24.08.2018
13.04.2018
Видео
Градове
Хасково
Димитровград
Кърджали
Смолян
Асеновград
Първомай
Перник
eTV
Вицове
›
Бисери
Съобщение към GSM операторите:- Не мога да си изкарам анал(огов)ния часовник...
Бисери
03.10.2017
3,222 прегледа
Следващ →
Още вицове
Три гладни прилепа си висели на едно дърво.По едно време единя казал: -Братя,не издържам повече,отивам да търся храна. Тръгнал той,но след три часа се върнал целия в кръв и влачейки се едвам-едвам.Приятелите му веднага го попитали какво му се е случило и той с жестове започнал да им обяснява: -Виждате ли дървото? -Да. -А реката зад дървото? -Да. -А гората зад реката? -Да. -А планината зад гората? -Да. -А виждате ли дървото на върха на планинатаІ -Да виждаме го. -Е,аз не го видях!
Младеж се разхожда с гаджето си по улицата и се разминават с представителен, богато облечен мъж. Поздравяват се и си продължават по пътя. Момичето пита: - Кой беше този? - А, познаваме се от работата… Помощник ми е. - Как така? - Ами той подписва писмата, които аз нося до пощата.
Две комшийки на село си говорят през оградата и едната вика: - Пено ма, да няма някой болен у вас? Гледам доктора ден през ден все притичва за по час – два? - А, що да има болен… Лани, кога у вас всеки ден идваше един военен, да нямаше война?
Конституционните съдии успешно защитиха Конституцията на "Народна Република България". Явно са заседавали 23 години.
- Знаете ли защо нашия цар си няма житена питка? - Че коя питка ще се навие да обикаля толкова много ниви!