Незначителна облачност 20 °C
Реклама — Зона 3 (728x90)
Рекламите се зареждат само от haskovo.net
Хасково България Светът Обяви Видео eTV
Имало едно момче, което пушело мн. трева! Един ден то умряло и естествено отишло в Ада. Там било обрасло в Трева момчето като видяло толкова мн. трева чак не можало да повярва почнало да бере трева да подскача и да си тананика неква тревоманска песен. Набрало си страшно мн. трева и срещнал някакво дяволче и го питал. - Дяволе имаш ли огънче? - Хахаахахах ако имах огънче това Ада ли щеше да е?
Семейни 2,980 прегледа
Следващ →

Още вицове