Календар
Изпрати ни новина
Регистрация
Вход
20 °C
Реклама — Зона 3 (728x90)
Рекламите се зареждат само от haskovo.net
Хасково
България
Светът
Новини
Последни новини
Пари
Спорт
Автомобили
Любопитно
Лайф
Наука
Технологии
GSM
Музика
Филми
Ъндърграунд
Рубрика „Здраве“
Гейминг
Обяви
Свободно време
Галерия
Видео
Рецепти
Вицове
Снимки на деня
Новият дрескод на червения килим в Кан
Най-запомнящите се визии от Мет Гала 2025
Триумф на голотата: Какво облякоха звездите на наградите „Грами“
Michael Bublé - Home
Adele: NPR Music Tiny Desk Concert
Demi Lovato - Love Controller
Вино с коняк
Греяно вино с ябълков сок
Червено греяно вино
Ходи мъж из опразнения апартамент и мърмори: - Ограбили са ни или ме е напуснала все пак?
Прочети още подобни вицове
02.08.2019
24.08.2018
13.04.2018
Видео
Градове
Хасково
Димитровград
Кърджали
Смолян
Асеновград
Първомай
Перник
eTV
Вицове
›
Разни
Двама ловджии се срещат и единият се хвали,че кучето му може да кара кола.Качва кучето в колата и тръгват. Един полицай ги спира. -Как може да позволявате на кучето да кара колата? А ловджията отговаря: - Но то не е мое, аз само се качих на стоп.
Разни
03.10.2017
1,892 прегледа
Следващ →
Още вицове
Зима, навън вали сняг, в селската кръчма са се събрали ловците и се надлъгват. Изведнъж вратата се отваря с трясък и влиза един ловец, целия пребледнял и треперещ. - Кво става бе? - питат всички в един глас. - Бех на лов за мечки. Гледам една голяма пещера и влизам. Вътре едни малки мечета, вдигам пушката, да ги гърмя и в това време ме тупа някой по рамото. Обръщам се и кво да видя - един голям мечок се надвесил над мене. И говори!!! Вика ми - Ти що искаш да ми гърмиш децата бе? Сега или ще те изям или ще те изчукам. - И ти квоооо??? - пак в един глас се обаждат всички. - Кво аз? Изяде ме, мамка му и мечок.
Ранно утро. Мъж и жена седят в кухнята и пият кафе. Жената казва с нежен глас: - Скъпи, ти не си забравил, че скоро е осми март, нали? Мъжът (попарвайки се с кафето): - Каквооо, пак ли?!
Късно вечерта. На вратата се звъни. - Кой е? - Отворете, полиция! - Няма никой вкъщи! - А кой говори? - Причуло ви се е. - А защо прозорците светят? - Ей сега ще изгася.
По-добре да си обичал и да си загубил, отколкото никога да не си обичал.
Леко пийнал мъж седи на бордюра и си чеше топките. Минава полицай и го пита. - Ти эащо седиш на бордюра и си чешеш топките бе? - А ти к`во искаш бе, да си седна на топките и да чеша бордюра ли?