Незначителна облачност 20 °C
Реклама — Зона 3 (728x90)
Рекламите се зареждат само от haskovo.net
Двама ловджии се срещат и единият се хвали,че кучето му може да кара кола.Качва кучето в колата и тръгват. Един полицай ги спира. -Как може да позволявате на кучето да кара колата? А ловджията отговаря: - Но то не е мое, аз само се качих на стоп.
Разни 1,892 прегледа
Следващ →

Още вицове

Зима, навън вали сняг, в селската кръчма са се събрали ловците и се надлъгват. Изведнъж вратата се отваря с трясък и влиза един ловец, целия пребледнял и треперещ. - Кво става бе? - питат всички в един глас. - Бех на лов за мечки. Гледам една голяма пещера и влизам. Вътре едни малки мечета, вдигам пушката, да ги гърмя и в това време ме тупа някой по рамото. Обръщам се и кво да видя - един голям мечок се надвесил над мене. И говори!!! Вика ми - Ти що искаш да ми гърмиш децата бе? Сега или ще те изям или ще те изчукам. - И ти квоооо??? - пак в един глас се обаждат всички. - Кво аз? Изяде ме, мамка му и мечок. Ранно утро. Мъж и жена седят в кухнята и пият кафе. Жената казва с нежен глас: - Скъпи, ти не си забравил, че скоро е осми март, нали? Мъжът (попарвайки се с кафето): - Каквооо, пак ли?! Късно вечерта. На вратата се звъни. - Кой е? - Отворете, полиция! - Няма никой вкъщи! - А кой говори? - Причуло ви се е. - А защо прозорците светят? - Ей сега ще изгася. По-добре да си обичал и да си загубил, отколкото никога да не си обичал. Леко пийнал мъж седи на бордюра и си чеше топките. Минава полицай и го пита. - Ти эащо седиш на бордюра и си чешеш топките бе? - А ти к`во искаш бе, да си седна на топките и да чеша бордюра ли?