Календар
Изпрати ни новина
Регистрация
Вход
20 °C
Реклама — Зона 3 (728x90)
Рекламите се зареждат само от haskovo.net
Хасково
България
Светът
Новини
Последни новини
Пари
Спорт
Автомобили
Любопитно
Лайф
Наука
Технологии
GSM
Музика
Филми
Ъндърграунд
Рубрика „Здраве“
Гейминг
Обяви
Свободно време
Галерия
Видео
Рецепти
Вицове
Снимки на деня
Новият дрескод на червения килим в Кан
Най-запомнящите се визии от Мет Гала 2025
Триумф на голотата: Какво облякоха звездите на наградите „Грами“
Michael Bublé - Home
Adele: NPR Music Tiny Desk Concert
Demi Lovato - Love Controller
Вино с коняк
Греяно вино с ябълков сок
Червено греяно вино
Чух по новините, че някакъв щраус бил вдигнал полицията на крак...Разгеле:-)
Прочети още подобни вицове
02.08.2019
24.08.2018
13.04.2018
Видео
Градове
Хасково
Димитровград
Кърджали
Смолян
Асеновград
Първомай
Перник
eTV
Вицове
›
Семейни
Двама си говорят: - В неделя ще водя тъщата до битака. - А колко ще и искаш?
Семейни
03.10.2017
3,010 прегледа
Следващ →
Още вицове
Един човек взел, че паднал в реката и започнал да се дави. Минава друг наблизо и му казва: - Подай ми ръката си! Подай ми ръката си! Обаче от страна на удавника никаква реакция. Спасителят се огледал наляво-надясно за помощ и видял табелка, на която пише: "Габрово 5 км". Досетил се каква е работата и казал: - Дръж ми ръката! Дръж ми ръката! И удавникът тутакси се хванал за ръката на помагащия човек.
В едно купе пътували момиче, момче и борец. Hа момичето му станало топло и помолило момчето да отвори прозореца. Момчето се опитало да го отвори, но ръчката заяждала и той, колкото и да се напрягал, не успял. Тогава борецът му казал: - Виж сега как става тая работа - и ударил с главата си стъклото. Прозорецът се счупил и влязъл по-хладен въздух, а борецът поучително казал, като посочил главата си: - Разбра ли бе. Не са важни мускулите. Тука е важно да има нещо.
Един журналист решил да прави статия за столетниците в Хималаите.Отишъл там,срещнал едно деде и го попитал: - Извинете на колко години сте? - На 115. -Може ли да дойдете с мен в града долу за да ви направя интервю.Вие все пак сте на 115 години. - Не мога. - Юащо? - Ще се женя! - На толкова години? Можете ли да си изпълнявате мъжките задължения? - Да естествено! - Ами тогава да дойдете другата седмица? - Не мога! Баща ми се жени. - Наистина! Той на колко години е? - 140? - Ами може ли да си изпълнява мъжките задължения? - Да естествено! - Ами тогава елате след 2 седмици. - Не. Ще има голям празник. Дядо ми се жени. - Той на колко години е? - 170. - И той ли може да си изпълнява мъжките задължения? - Не! - Ами тогава защо се жени? - Абе и той не ще ама техните го натискат!
Разбирайки, че бившия й съпруг се е оженил за младата съседка, тя му отмъсти по най-коварния начин:омъжи се за бащата на съседката и стана тъща.
Влиза в аптеката купувач, купува си каквото трябва и излиза. Щом затворил вратата, аптекарят се разсмива силно. - Какво става? - идва при него другия аптекар. - Знаеш ли, миналата седмица ми се развали чешмата, повиках водопродчик, така оправи нещата, че и от двете кранчета тече топла вода. - И? - Преди малко същия водопроводчик дойде за лекарства срещу настинка...