Незначителна облачност 20 °C
Реклама — Зона 3 (728x90)
Рекламите се зареждат само от haskovo.net
Хасково България Светът Обяви Видео eTV
Катаджия спира кола: - Пил ли сте? - Не. Аз не пия. - Я духнете! Хм....Да не се е развалил? Духва той в апарата: - Не, работи си.
Разни 1,185 прегледа
Следващ →

Още вицове

Баба влиза в стаята на внучката и я заварва дибидюс гола в кревата. -Що си, баби, гола, ще изстинеш така? Внучката я успокоила: -Няма бабо, това ми е секс нощницата! Бабата се позамислила и решила вечрта и тя да си легне така. Станало време за лягане, дядото влиза в стаята и заварва жена си гола да лежи на спалнята и пита: -Що си гола, ма? Бабата: -Това ми е секс нощницата. Дядото: -Па да беше я поогладила малко! Борци отиват на светско парти и веднага си намират столове, сядат около шведската маса и се нахвърлят на яденето. Като ги видели, някои от присъстващите възнегодували: - Чакайте, бе! Що сте насядали така? Това е шведска маса! - Добре бе началник, като дойдат шведите ще станем - отвърнали невъзмутимо мутрите. Арменско семейство: мъж, жена и двегодишно момченце пътуват с кола из Малдивите. Таткото казва: - Каква природа, какви красиви къщи?! Колко хубаво би било да живеем тук?! Малкият бързо му отговаря: - Не! Арменците трябва да живеят в Пловдив! Младеж се обажда в радиото:Моето гадже искаше да й подаря коте, намерих едно хубаво и пухкаво, а тя премисли и не го иска. Какво да правя с животното? Водещият Митко Павлов: Мисля, че трябва да върнете животното на родителите, а котето да оставите. Шефът казва на един подчинен служител: - Когато умреш, ми се обади по телефона, за да знам, че няма да идваш на работа!