Незначителна облачност 20 °C
Реклама — Зона 3 (728x90)
Рекламите се зареждат само от haskovo.net
Ако един млад човек се прибира в три през нощта трезвен, то или е бил с момиче, или е пълен идиот...
Пиянски 2,162 прегледа
Следващ →

Още вицове

В пернишките дискотеки входът се поема от Здравната каса. Всяка спестена стотинка е изкарана стотинка! - Чичо Скрудж Майка и малкото й момиченце минавали през пазара. По едно време детенцето видяло в една клетка малко, сладичко, пухкаво бяло зайче, спряло се и замолило майка си: - Мамо, мамо, защо не си купим това сладко зайченце? А майката отговорила: - Защото ще го изядем. Българин, турчин, американец и англичанин летели със самолет.Но той се развалил и трябвало да скочат.Ще кажете добре, но имали само един парашут.Англичанинът казал: "Дядо ми е бил джентълмен, баща ми е бил джентълмен и аз съм джентълмен!" ...и скочил. После американецът казал: "Дядо ми... е бил каубой, баща ми - и той е бил каубой.И аз съм каубой!" ...и скочил. Минали-не минали 5 минути и българинът казал: "Дядо ми е бил хайдутин, баща ми - и той е бил хайдутин.И аз съм хайдутин!" ...и бутнал турчина. Попитали радио Ереван: - Кой е най-добрият астронавт на света? Без да се замислят от радиото отговорили: - Сандра Бълок! Тя е единственият оцелял след сблъсъка на сувалка с отломки и успяла да хване на стоп до Земята руски и китайски спътник.